2733
2734
عنوان

توي مدت دو هفته دوبار خواب زلزله ديدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2601 بازدید | 55 پست
میگم زیاده واسه حاملگی چند قلو ای انقد میره بالا

😭😭😭😭😭 فقط سالم باشه من حاملگي قبليم هم همينطوري زياد بود روز موعد ١٢٤٨ بود

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون سن حاملگی ت کمخ این  بتا خبر از دوقلو میده انگار حاملگی قبلیت هم دوقلو بوده نه

نميدونم عزيزم چي بگم بزرگ كردن دوتا بچه واقعا سخته

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2731
2738

یکی همینجا چند سال پیش خواب زلزله دیده بود، هفته بعدش زلزله شد واقعا تو شهرشون

همه ریختن تاپیکش که ای وای خوابت تعبیر شد

اما جالبه اخرای تاپیکش  یه عده ربطش دادن به ازمایشهای زیرزمینی فلان نهاد و بازم پند نگرفتن

حتما صدقه بده

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
اگه بتونم حتما

ممنون عزیزم ❤

من خوابام تعبیر داره اکثرا 

مخصوصا خواب هایی که بعد بیدار شدن تو ذهنم بمونه

این خواب رو که میخوام تعریف کنم شب بعد خوندن دعای یستشیر دیدم

خواب دیدم تو یه خونه ی خیلی بزرگ و مجلل بودم و حس کردم این خونه متعلق به من هست . پالتو چرمی قرمز رنگ  و نو پوشیده بودم...اقوام خودم و افراد غریبه هم تو خوابم بودن که لباس مجلسی پوشیده بودن...

این خونه خیلی بزرگ و شیک بود از چند تا پله بالا رفتم و وارد یه اتاق شدم همه جلوم بلند شدن و انگار منتظر من بودن که وارد اتاق بشم غریبه بودن و نمیشناختمشون یکی از اون افراد به چشمم آشنا اومد از فامیل های دور که سادات هست بود منو بغل کرد و بوسید خیلی مهربون شده بود و من با خودم گفتم قبلا انقدر مهربون نبود چقدر گرم باهام برخورد میکنه...

از اتاق اومد بیرون یه آینه ی  تمام قد بود که دورش طلایی بود خودمو توش نگاه کردم ...اقوام خودم انگار با ناراحتی و قهر تو این مجلس اومده بودن‌....عمه ی خودم خیلی با حالت خشم بهم نگاه میکرد...خیلی نگاه های سرد و برخورد خشکی باهام داشتن...

من با خودم گفتم من راضی نبودم و نیستم از این وضع و این خونه چرا اینا با من این جوری برخورد میکنن...

حس نارضایتی عمیقی از این موقعیت داشتم

کاش دلها در چهره ها بود.....
دعارو برا حاجتی خوندی. اگه برا حاجتی خوندی از فردی که انتظار کمک نداری برا رسیدن بهش بهت کمک میکنه و ...

نه دعا رو برای حاجت نخوندم برای دل خودم خوندم

تعبیر این خواب چیه به نظر شما؟

کاش دلها در چهره ها بود.....
نه دعا رو برای حاجت نخوندم برای دل خودم خوندم تعبیر این خواب چیه به نظر شما؟

همون میشه یه کاری شروع میکنی یا میخوای انجام بدی ولی از کسایی که انتظار داری بهت کمک نمیرسه در واقع نمیخوان تو به اونجا برسی ولی کسی که فکرش نمیکنی کمکت میکنه

2706