2737
2739
عنوان

معجزه حضرت ابوالفضل وخدا......

343 بازدید | 14 پست

داستان زندگی خودمه سه سال پیش بینایی یه چشم من خودبه خود کمتر وتار شد تااینکه همه چیزبه زور دیدم همش سر سری گرفتم می گفتم حتما عفونت کرده تااینکه چندماه بعد رفتم دکتر چشم پزشکی منتظرنشستم اصلا استرس نداشتم می گفتم یه معاینه سادست که بادارو حل میشه اما وقتی دکتر معاینه کردم گفت احتمال ۹۰درصد ام اس زودی الان می نویسم مغز اعصاب برو اورژانسی نوار بردارن فقط یکبار تو رمان درموردش خونده بودم انگار کاخ آرزوهام خراب شد باگریه بامادرم رفتیم نوار برداشتیم که اونم تایید کردوعکس رنگی ازچشمم گرفتن نوشتن اورژانسی بستری ولی من نرفتم بیمارستان چندتا دکتر هم تایید کردن خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی روزای بدی بود تااینکه ماه رمضون شب احیا بود داشتم نماز می خوندم موندم توسجده انقدر گریه کردم وتوسل کردم به خدا وحضرت عباس که ام اس نباشه بینایی چشمم برنگرده مهم نیس وقت ام آر آی داشتم رفتم دادم اون روزا خیلی روزای بدی بود چون بردارم بخاطر ناراحتی من تصادف کرد دوتا دست هاش ویکی ازپاهاش شکستن 😢تااینکه جواب ام آر آی اومد بردیم دکتر تنها چیزی که گفت این بود که این فقط یه معجزست😢و ام اس کلا ازبین رفته بود جوری که اصلا وجود داشت فقط اینکه یه چشم هنوز تار ولی راضیم به رضاش😘🤗🤗🤗😍😍😍

😔5ساله توحسرتشم😔واسه مـ👧ـامــ👦ــان شدنـم🤰 میـشـه👨‍👩‍👧‍👦 یـه صـلـوات بـفـرستـیـن👶😢

نخونده لایکیدم😭

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدارو شکر ک سالمی واقعا منم ب معجزه اعتقاد دارم

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌

خداراشکر میکنم برات عزیزم.. معجزه خدا کم نیس مثلا منم یه بیماری نادر دارم بطور طبیعی نمیتونم باردار بشم فقط ای وی اف ولی نمیدونم چرا احساسم بهم مبگه طبیعی باردار میشی خدا کمکم کنه اگه به صلاحمه منم باردار ‌شم

هیچوقت وسط خوشحالیات سر تو بالا بردی بگی خدایا شکرت😊اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..خدایا صلاح کار منو بهتر میدونی پس راضیم به رضای تو خدایا
2738
سلام. خداروشکر برای همه دعا کنین. واینکه حتما پیش متخصص برای چشمتون حتما مراجعه کنین

خیلی رفتم عزیزم گفتن بینایش برنمی گرده دیگه 😥راضیم به رضاش

😔5ساله توحسرتشم😔واسه مـ👧ـامــ👦ــان شدنـم🤰 میـشـه👨‍👩‍👧‍👦 یـه صـلـوات بـفـرستـیـن👶😢
علت مشکل بینایی ام اس نبوده خداروشکر ولی چرا اینطور شد؟نگفتن دلیلیشو؟

عزیز من چرا علتش ام اس بوده من واقعا اول ام اس داشتم چون همه ی آزمایش ها ودکترها تایید می کردن ام اس هست اما من توسل کردم قشنگ یادمه گفتم ام اس نباشه خدا بینایی چشم برنگرده مهم نیست همون چیزی که درست خواستم شد ام اس به کل ناپدید شد 

خیلی رفتم عزیزم گفتن بینایش برنمی گرده دیگه 😥راضیم به رضاش

سلام، خیلی ناراحت شدم ، آفرین به تسلیم بودنتون ، قرآن بخون نور چشم زیاد میشه،بعد از نماز آیت الکرسی بخون و دستهات بگذار روی چشمات و بگو اللهم احفظ حدقتی بحق حدقتی علی بن ابی طالب ، امیرالمومنین علیه السلام.

از چشمای قشنگت با چکاپ هر شش ماه یا سالیانه مراقبت کن (این خودش شکرگزاری نعمت بیناییتون هست)

خدا نگهدارشون هست و نگران نباش.🌹🌹

برای شادی روح مادرم و همه رفتگان میشه لطفا 🙏صلوات بفرستید 🤲❤💐
2706