2726
عنوان

حالم ازهمه چی بهم میخوره....خستم..خیلی..

| مشاهده متن کامل بحث + 526 بازدید | 31 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان خونه پدرمم رفته استشهاد عدم تمکین ازهمسایه ها گرفته.....موندم چکار کنم.....برگردم سرخونه..ولی ب ...

میترسم با عدم تمکین بره حکم ازرواج مجدد بگیره..منوهم طلاق نده ....بمونم توهمین وضعیت...آواره

2728
ن بابا خدانکنه تواین وضعیت بچه..

اگه بچه نداری و تمام تلاشت رو برای بهبودی زندگیت با افراد کاردان و راهنمایی افراد کاردان نتونستی حل کنی  یه حامی برای خودت داری مثل پدر ازش طلاق بگیر اما اینم بدون زن مطلقه هم توی جامعه با فرهنگ پایین ما یه مشکلات خاص خودشو داره  اما اگه تلاش نکردی یا با حرف خاله خان باجی رفتار کردی یه تغییری در رویه زندگیت بده شاید فرجی شد البته همه تلاشت در گرو توکل به خدا بهترین جواب رو میده 

نمیزاره درسم بخونی؟ چرا؟ چیزی ازت دیده یا کلا ازهمون اول اخلایش اینجوری بود؟

مامانم نمیراره تمرکز کنم...الن خونه پدرمادرمم دوهفته میشه......انقد میاد بالاسرم حرف میزنه میکوبه توسرم ک عرضه زندگی نداری و..و....اصلا نمیتونم تمرکز کنم...ازونورم اگربرگردم پیش شوهرم ..کافیه ی چیزو بهونه کنه بگ اصلا نمیخوام بری آزمون استخدام...مامانمم ک کلا تسلیم اوامر همسرم هست...سلیطه گری های مامانم...وحشی گری های همسرم....زندگی برامن نذاشتن 

مامانم نمیراره تمرکز کنم...الن خونه پدرمادرمم دوهفته میشه......انقد میاد بالاسرم حرف میزنه میکوبه تو ...

اصلا کوتاه نیا،محکم باش،تنها راهش طلاقه،نمیتونی بری خونه دوستی یا فامیلی؟

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
هرکاری ازدستم برمیومد کردم...اون همون بود...

عزیزم طلاق سختی های خودشو داره اما همیشه بد نیست اما باید خیلی هوشمندانه رفتار کنی والا ممکنه طلاق هم خدای نکرده بهت آسیب برسونه در هر حال باید همه جوانب کار رو بسنجی و یک بار تصمیم بگیری اگه بنا داری بدای جدایی سعی کن قبل از جدایی اهداف و برنامه های بعد جداییت رو بسنجی و بالا پایین کنی اصلا یه کاغذ بردار ببین با طلوق چی بدست میاری لیست کن و چی از دست میدی همه اینایی که گفتم راهکارهای روانشناسی هست 

اختلال شخصیت و..و...توتاپبکام هست...ازیه ور برا آزمون استخدامی شرکت کردم اصلا نمیتونم تمرکز کنم بخاط ...

اتفاقا به خاطر همين شرايطت بايد بيشتر تمركز كني كه راحت بشي از اين وضع ايشالا خدا كمكت كنه

شوهرتو خودت انتخاب کردی یاخانواده

توعقدانتخاب خودم بود..ولی تودوران عقد ک رفتاراشو فهمیدم ک باهم خیلی فاصله داریم و متوجه شدم ک نرمال نیست....دیگ نمیخواستم ادامه بدم...توعروسی بزور لباس عروس تنم کردن فرستادن خونه بخت مثلا

2706