2726

اززندگیم  ک دربوداغون پرازاختلاف وکشمکش.وهمسری ک اخلاق واعصاب نداره...ازخانوادم ک درکم نمیکنن....ازوضعیتی ک آلاخون بالاخون هستم....ن خونه پدریم روی درست حسابی میدن ومیگن هرکاری همسرت کرد هربی احترامی  یا حتی زدن...توهیچی نگو...خفه خون بگیر...ازهمه چی انگار خستم...خسته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اختلال شخصیت و..و...توتاپبکام هست...ازیه ور برا آزمون استخدامی شرکت کردم اصلا نمیتونم تمرکز کنم بخاط ...

عزیزم رفتم خوندم 

ببین بنظرم فقط با شرط گرفتن حق طلاق و اینکه بره روانپزشک برو سر زندگیت وگرنه بمون همونجا خونه بابات یه هندز فری هم بذار گوشت به حرف هیشکی گوش نکن وظیفشونه بهت پناه بدن 

حلالم کنید و خدانگهدار   
عزیزم رفتم خوندم  ببین بنظرم فقط با شرط گرفتن حق طلاق و اینکه بره روانپزشک برو سر زندگیت وگرنه ...

الان خونه پدرمم رفته استشهاد عدم تمکین ازهمسایه ها گرفته.....موندم چکار کنم.....برگردم سرخونه..ولی بزارم پرونده ام ک توکلانتدی هست بخاطر ضرب وشتم توجریان باشه؟ یابشینم همینجا...خونه پدرم...ک دمار ازروزگارم درمیارن...باور میکنی برلخوندن کتابام آزمون استخدامی کتابمو باخودم میبرم حموم اونجا میخونم

2706