2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول با سرم شستشو، کاااامل از بینی آب رو بکش بالا و شستشو بده،

بعدهم چند قطره روغن سیاهدونه داخل هر سوراخ بینی بچکون، برای من خیلی جواب میداد،

به هیچ وجه هم بینی و پیشونیت در معرض هوای سرد نباشه، بخور هم عالیه

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
2728

ببین بابای من سینوزیت خیلی شدید داشت نوبت عمل براش

زده بود دکتر ۳تا عمل هم زمان بود خلاصه.‌...

ی قطره ام داده بود می‌ریخت توی گوشش 

تا برسه روز عملش قطره رو‌ک‌میریخت حالش بد میشد. ی روز بعد ریختن قطره انقد حالش بد شد از هوش رفت.....

عموم بردش ی دکتر خیلی کار درست . ی پیرمرده خیلی پیر بود تو جمهوری ‌فامیلیشو الان فراموش کردم البته ک بعید می‌دونم زنده باشه. خلاصه اون بهش گفته بود تو پاییز و زمستون حتما کلاه سرت بذار بعد حموم هم همینطور . از بعد اون دیگه اصلا سردرد ندارن.اون چند تا عمل الکی هم نکرد

سلام روغن مالی روغن سیاه دانه به پیشونیت زیر چشم هات و روی گونه هات و گردنت بمال بعد از یک هفته ردیف ...

روزی یبار؟ بعد چند ساعت بشوریمش؟ برا بچه ها هم میشه استفاده کرد؟

گاهی باید آرزوهایت را مثل قاصدک بگذاری کف دستت و بسپاریشان به دست باد تا بروند و سهم دیگران شوند!
روزی یبار؟ بعد چند ساعت بشوریمش؟ برا بچه ها هم میشه استفاده کرد؟

بله روزی یه بار قبل از روغن مالی صورت رو بخورید و خب با کیسه روش بمالید کعه منافذش بازش بشه بعدش روغن رو بمالید برای بچه کمی زود نه بهتره استفاده نشه

من داشتم و اگه مواظب نباشم عود میکنه،اب ولرم از بینی بکش بالا و قرقره کن مدام روزی چند بار،قطره بینی هم استفاده کن ،همزمان دکتر به من سفکسیم و مترونیدازول داد،و روزای اول آمپول پیروکسیکام هر ۲۴ساعت یه بار تزریق میکردم ،بهتره حتما دکتر بری که دوز داروی مناسب رو برات مشخص کنه

روزی در پستوی اتاق پدر بزرگم،ورقی فرسوده یافتم به خط پدر بزرگم،کوچک بودم،به سختی نوشته را خواندم.اما هیچ معنایی فهم نکردم،مگر روزی که زخم جهل را در جان خویش دانستم.پدر بزرگم نوشته بود:تا زمانی که باغ وجود خود را مأوای درازگوشان کردی،پرنده ی جانت،شعور هیچ پروازی را،فهم نخواهد کرد.

فقطط با‌ روغن بنفشه عاالی بود

وااقعا خدا خیرتون بده

بخور بابونه دادم

بعد پیشونیمو با روغن سیاهدونه چرب کردم

بعدشم روغن بنفشه تو بینیم چکوندم و به حالت سجده یا جوری ک سرتون اویزون باشه ک دومی بهتره

قشنگگ تخلیه سینوس هاتونو می بینید

فقطط با‌ روغن بنفشه عاالی بود وااقعا خدا خیرتون بده بخور بابونه دادم بعد پیشونیمو با روغن سیاهدون ...

عزیزم من دخترم سه سالشه،سینوزیت داره

واقعا روغن بنفشه مفید بود براتون؟؟

2706