2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم توی لیستت چه اسمای قشنگی داری ایشاله به سلامتی نی نیت به دنیا بیاد . اول صحبتت رو متوجه نشدم م ...

ممنون از دعای خیرت🌸🌸🌸

من چون خودم کمالگرایی داشتم (البته هنوزم یکذره دارم) زود تشخیصش میدم، اینکه دوست داری همه جوره مادر کاملی باشی توی سوالات و حساسیتهات نسبت به اسم احساس میشد، شایدم من تشخیصم اشتباه بوده😂ولی توی نت راجع بهش آزمون هست میتونی بزنی، اگر داری قبل بارداری حتما تعدیلش کن، من خودم از کمالگرایی پدرم خیلی تاثیر گرفتم و واقعا گاهی اذیت میشم، راستی کتاب وسوسه های کمالگرایی هم خیلی خوبه👌

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
مرسی دوستم راحیل قشنگه مادر حضرت یوسف . رها دختر خواهرمه . رایا معنیش و میدونی ؟ میخوام معنیش قشنگ ب ...

راحیل معنای جالبی نداره الهه جان، فکر میکنم رحلت کننده و کوچ کننده معنی میده

مشکلت قابل حله ؟چرا اقدام نمیکنی برا حلش ؟

با ivf احتمالش هست اما میگم که ۲ساله وقتی میخوام برم دورکاراش جورنمیشه 

الان هم که کروناهست و وضعیت قرمز که کلا دکترا مجوز ندارن برای اینکار 

به آرزوهایم قول رسیدن دادم😍
ممنون از دعای خیرت🌸🌸🌸 من چون خودم کمالگرایی داشتم (البته هنوزم یکذره دارم) زود تشخیصش میدم، اینک ...

مرسی دوستم وسواس فکری که دارم ازمون مسدم شاید اینم دارم خخخخ کلی هر کاری میخوام بکنم قبلش خیلی تحقیق میکنم فکر میکنم . مثلا یه چیز میخوام بخرم کلی تحقیق میکنم کلی میگردم . ولی فکر میکنم اسم بچه خیلی مهمه هر چی بیشتر فکر بشه بهتره . الانم یکم فکرم درگیره مامان و بابامه سعی میکنم فکرمو بدم به نی نی و اینا که اعصابم راحت بشه استرس نکشم 

2738
مرسی دوستم وسواس فکری که دارم ازمون مسدم شاید اینم دارم خخخخ کلی هر کاری میخوام بکنم قبلش خیلی تحقیق ...

دقیقا منم وسواس فکری دارم👌👌👌👌👌

اما کار خوبی میکنه که از استرس دوری میکنی، استرس برای امثال ما سمه واقعا، ان شاءالله که بسلامتی صاحب اولاد صالح میشی🌸🌸🌸

مرسی دوستم راحیل قشنگه مادر حضرت یوسف . رها دختر خواهرمه . رایا معنیش و میدونی ؟ میخوام معنیش قشنگ ب ...

یعنی کسی که خداوند متوجه اوست, معینی دیگشم صاحب رای فکر نظر اندیشه

اسم همکلاسی دخترم بود یادش به خیر

مامان خانم مهندس و آقای دکتر هستم.عاشق خدا,طبیعت,موسیقی,شعر و ادبیات ام  
با ivf احتمالش هست اما میگم که ۲ساله وقتی میخوام برم دورکاراش جورنمیشه  الان هم که کروناهست و ...

بازم بعضی بیمارستانها انجام میدن،

الان آشنای ما برای آی وی اف توی بیمارستان طالقانی تهران اقدام کرده و داره مراحلشو انجام میده

یعنی کسی که خداوند متوجه اوست, معینی دیگشم صاحب رای فکر نظر اندیشه اسم همکلاسی دخترم بود یادش به خی ...

بله چون ریشه عبری داره معناهای دیگه هم داره، ولی در عربی از ریشه رحل و اسم فاعل هست یعنی رحلت کننده و کوچ کننده

2706