2737
2734
عنوان

اوتیسم 😥 خواهش می‌کنم بیاین کمک 🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 1273 بازدید | 114 پست

عزیزم به نظر من چیزیش نیست اگر دوست داره و با دوستاش بازی میکنه و‌ گوشه گیر نیست خوب ممکن غریبی کرده باشه با دکتر و چند زبانه هست اما خوب برای راحتی خیال خودت پیگری شه اگر دسترسی به دکتر نداری توی سایت نوبت ای ار توی پنل روانپزشکی و روانشناسی کامل شرح حال پسرت رو بده اونا زودی جوابت رو میدن رایگان هم هست 

من فکر میکنم اگه خودتون حس بدی ندارید ازش یعنی حرکات و رفتارها و اداهاش نرماله و آزار و اذیت نداره.. ...

عزیزم یعنی چطوری آزار و اذیت من متوجه نمیشم

کاش میشد سرنوشتو از سرنوشت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم به نظر من چیزیش نیست اگر دوست داره و با دوستاش بازی میکنه و‌ گوشه گیر نیست خوب ممکن غریبی کرده ...

اگه ندیده تشخیص اشتباه بدن چی😔

کااااش ایران بودم😭😭😭😭

ایران واقعا زرق و برق نداره اما خدمات درمانی‌ش، محیطهای فامیلیش، و تنوع‌ش بیشتر از خارجه... اینجا خیییلی زیباست و یه جور یکنواخته.. البته من خودم چون خیلی اجتماعی نیستم اینجا راحتم... ولی ایران امکانات درمانی خوبی داره

2731
عزیزم به نظر من چیزیش نیست اگر دوست داره و با دوستاش بازی میکنه و‌ گوشه گیر نیست خوب ممکن غریبی کرده ...

با بچه های مهد وقتی در حال رقص هستن میره کنارشون ولی بازی هاش بیشتر با خودشه

2738
اره اینم هست پس میتونی نوبت ویزیت انلاین بگیری اگر شرایطش رو داری زنگ میزنی باهات صحبت میکنن اما خوب ...

ی ماه دیگه میشه سه ساله

ی ماه دیگه میشه سه ساله

من چند روز پیش بچه توی همین سن دیدم حرف نمیزد فقط ازم پرسید بابام کو‌ دست که بهش میزدم یا میگفتم بیا سرش رو میداد عقب هی انگار غریبی میکرد حرف نمیزد زیاد به نظرم نگران نباش حسم میگه هیچی نیست اما به حس نمیشه اکتفا کرد چون مادر حساسی هستی پس یه ویزیت دکتر خوب ببینه اما جای نگرانی نیست

2706