2726
عنوان

اوتیسم 😥 خواهش می‌کنم بیاین کمک 🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 1273 بازدید | 114 پست
حس هاش کاملا نرماله اصلا اونطوری نیست ک درد حس نکنه یا خ حساس باشه خیلییی نرماله تو این زمینه .از هم ...

تمرکزش چطوره؟ 

خودتون و همسرتون حس تفاوت نکردید؟ حس اینکه گاهی کلافتون کنه؟ یا معلم مهد فیدبک بده؟ اگه بچه آروم و اجتماعی هست و فقط کلامه مشخصا مشکل محیط چند زبانه ست... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تمرکزش چطوره؟  خودتون و همسرتون حس تفاوت نکردید؟ حس اینکه گاهی کلافتون کنه؟ یا معلم مهد فیدبک ...

راستش میشینیم پیشش بازی می‌کنیم یا چیزی رو بهش یاد میدیم نگاه میکنه با دقت اگه خوشش بیاد براش جالب باشه. فکر می‌کنم مشکل چندتا زبانه و اینکه ما باهاش حرف نزدیم اونقدر ک باید میزدیم

کاش میشد سرنوشتو از سرنوشت 
2728

براش از پازلهای چند تیکه چوبی کم قطعه که تو سوپرمارکت‌ها مثل لیدل یا الدی  که فک کنم آلمان هم باشه یا اسباب بازی فروشا  بخرید ببینید میتونه درست کنه و انجام میده و تمرکز داره 

نگاهش نمی دزده از شما و دوست داره سریع بکنه بره جای دیگه... حس مادر قطعا گویاتره.. و تشخیص خود شما ا ...

بچه ی پر انرژی هست سرگرم میکنه خودشو من حسم میگه نیست چون نمیخوام باشه😣

براش از پازلهای چند تیکه چوبی کم قطعه که تو سوپرمارکت‌ها مثل لیدل یا الدی  که فک کنم آلمان هم ب ...

داره تو خونه  حروف ها و عددها هستن همشونو خ عالی درست میکنه

حرکات دست و پا موزونه مثل رقص خوش فرم یا نه حس میکنید خیلی بد فرم و قیقاجه

از لحاظ بدنی کاملا نرماله اصلا هیچ ضعفی نداره خدارشکر خیلی هم از لحاظ بدنی قوی هست

داره تو خونه داره حروف ها و عددها هستن همشونو خ عالی درست میکنه

من فکر میکنم اگه خودتون حس بدی ندارید ازش یعنی حرکات و رفتارها و اداهاش نرماله و آزار و اذیت نداره... و مشکل فقط زبانشه... نبریوگدش مهد و خودتون خونه باشید تا مدت 6 ماه و باهش فقط فارسی و پای کامپیوتر ننشونیدش و خب رصدش کنید... اینجوری چون سنش کمه برای درمان و جبران خوبه... 

2706