2737
2734
ببین قرار نیست خدا همون روز کاری بکنه مگه فیلم هندی خدا که قدرتش بی نهایت اون که هیچی ولی ما بهش میگ ...

شما روانشناسی یا اخوند ؟ خیلی شبیه اونا حرف میزنی من نیازب روانشناس دارم نه آخوند این چرت و پرتارو که شبانه روز دارن میگن ت تی وی و اینور اونور نیازی ب دوباره گویی نیست اگه به نماز و روزه بود الان تمام خارجیا از دم بدبخت شده بودن از بین رفته بودن تروخدا وقتی یواد چیزیو ندارین الکی نیاین بگین من میدونم ممنون میشم ازتون واقعا کار سختی نیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید گفتین روانشناسی میخونین؛من دارم دیوونه میشم ی مشکل فوق العاده بزرگ دارم که نمیتونم به کسی بگم ...

سلام ببینید مهم ترین راهکار برای حل مشکل اینه که ادم خودش بخواد مشکلش رو حل کنه روانشناس راهکار میده ولی بازم کسی که دست به زانوش میگیه خود بیمار کمی انتظارتو ن بالاس 

سلام ببینید مهم ترین راهکار برای حل مشکل اینه که ادم خودش بخواد مشکلش رو حل کنه روانشناس راهکار میده ...

باتمام وجود میخام مشکلم حل شه؛با بندبند وجودم؛ولی نمیدومم چیکار کنم؛ی سوال دیگه؛روانپزشک بهتره برم؟فرقشون چیه این دوتا

Good girl
2731
بالا گفتمشونن 

تو یکی از پستاتون خوندم که گفتین ی راهی بجز خدا؛خدا کسیه که خلقت کرده بنظرت کسی بالاتر اون میتونه کمکت کنه؟روانشناس فقط وسیلس؛از خدا بخا بعدش پیش ی روانشناس خوب برو؛از حرفای کلیشه ای بدم میاد ولی منم مشکل شدید دارم؛از خدا بخوا

Good girl
شما روانشناسی یا اخوند ؟ خیلی شبیه اونا حرف میزنی من نیازب روانشناس دارم نه آخوند این چرت و پرتارو ک ...

روانشناس مذهبی بهش میگیم 

۱خیر اخوند نیستم مرسی از تحمتت 

۳ ببین دختر خوب ما بهش میگیم عدالت الهی اونایی که تعریفی از دین اسلام نشنیدم قضاوتشن فرق داره با اونایی که خلاصه اسمی از اسلام بردن ولی هزار تا کار بیهوده و گناه میکنن

میخوای مثل روانشناسی های غربگرایی بهت بگم فلان قرص رو بخور رابطه جنسی ارومت میکنه سعی کن رها باشی از بند  و فقس و.. اره میشه ولی ببین اونایی که این راه هارو رفتن تهش چیشده اخرش خوشی هشون تموم میشه و همممه دنیاشون تکراری میشه دست به خودکشی میزنن 

ولی آخر کار اونایی ر ببین که سمت دین اومدن 

باتمام وجود میخام مشکلم حل شه؛با بندبند وجودم؛ولی نمیدومم چیکار کنم؛ی سوال دیگه؛روانپزشک بهتره برم؟ف ...

روانپزشک ها اساسی تر هست و خب دایره گسترده تری از مشکلات رو پوشش میده روانشناس بیشتر به جامعه مینگره 

خب امیدوارم بتونم کمکتون بکنم 

2738
اخه من شنیدم فقط دارو تجویز میکنن؛دارو به چه دردی میخوزه؟

تسکین مشکلات منشاش در ذهن هست ذهن رو پاک میکنه و ب امکان داره چیزای دیگه هم پاک بشه یکی از دوستام میگفت یه بار رفته بوده خورده قرصه رو شب بیدار شده دخترشو نشناخته 

یا مثلا همسرش رو کمی یادش اومده فکر کرده خواهرشه که محرمه بهش خیلی میتونه مضر باشه قرص دادن 

2706