2726

بچه ها رژیم گرفتم همه جام لاغر شده کلی شکمم انگار توش چیزی باشه باد کرده یبوستم داره این همه زحمت شکم لاغر نشد گریه میکنم از دیشب 😢😢😢

خدآیا بِه همسرم پول بِده🥺بتونه چند تا تیکه جهزیه شو و یه خوُنِه رَهن کُنِه بِریم سَر خونه زِندِگیمون🥺💔خُدایا جَهزیم قدیمی شُد دیگ ،دِلت نمیسوزِه☹گُنآه دآرم خدآجونم😗❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اتفاقا خیلی سختی کشیدمو غصه 😥😥😥😥

چهره پسرتون خیلی آشناس🤔

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
معلومه خیلی مامان باحالی هستید😁

اسی جون ببینمت

خدآیا بِه همسرم پول بِده🥺بتونه چند تا تیکه جهزیه شو و یه خوُنِه رَهن کُنِه بِریم سَر خونه زِندِگیمون🥺💔خُدایا جَهزیم قدیمی شُد دیگ ،دِلت نمیسوزِه☹گُنآه دآرم خدآجونم😗❤
اتفاقا خیلی سختی کشیدمو غصه 😥😥😥😥

خب پس اون راز رو بفرمایید🙂

هرلحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر ..ارام تر از آهو بی باکترم از شیر....هرلحظه که می کوشم درکار کنم تدبیر ...رنج از پی رنج اید زنجیر پی زنجیر ...خداجونم ماکه همش تسلیمت بودیم پس توهم هوامونو داشته باش وکمک کن ارامش واسایش فراوون داشته باشیم ♥️♥️
اخه سنی نداره طبیعیه تو۳۷سالگی این شکلی باشه

نه خیلی جوونتر میزنه

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
اخه سنی نداره طبیعیه تو۳۷سالگی این شکلی باشه

باور کن تو این سن حتی کمتر چروک پیدادمیکنن پوستشون شاداب نیست ..اره سنی هم نیست ۳۷ سال ولی خب بازم بهتر از سنش میزنه پوستش

هرلحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر ..ارام تر از آهو بی باکترم از شیر....هرلحظه که می کوشم درکار کنم تدبیر ...رنج از پی رنج اید زنجیر پی زنجیر ...خداجونم ماکه همش تسلیمت بودیم پس توهم هوامونو داشته باش وکمک کن ارامش واسایش فراوون داشته باشیم ♥️♥️
حتما اونقدی نبوده ک یهو پیرت کنه😂😂

تو سن ۱۸ ازدواج کردم ۱۹ پسرم دنیا اومد ۲۴ جدا شدم بعدم ۲۹ ازدواج کردم دوسال نیمه مادرمو از دست دارم اون کمرمو خم کرد بدجور ولی به عشقه بچه هام دوباره سرپا شدم

2706