2737
2734
حالم خوب نیست یه مشکلی باخودم دارم که از خودم متنفرم فقط دوس دارم چشامو ببندم و توی تاریکی مطلق فرو ...

واقعا فکر میکنی زندگی پس از مرگ ادامه داره؟به امید دنیای بهتری؟

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من اعتقاد دارم كسى كه خودشو ميكشه هيچوقت به آرامش نميرسه 

ولی من به عقیدم کسی که این کارو میکنه اینقدر زجر کشیده که به اندازه کافی درعذاب بوده،میگن خدا عادله پس دور از عدالته بازم عذاب دادن یکی مث من

Good girl
واقعا فکر میکنی زندگی پس از مرگ ادامه داره؟به امید دنیای بهتری؟

به امید دنیای بهتر نیستم؛اصلا به بعدش فکر نمیکنم فقط میخوام این تموم شه؛پیش روانشناس رفتم یکمی اروم شدم ولی به مشکلم که فکر میکنم حالم بهم میخوره؛حتی شرمم میشد به روانشناس بگم

Good girl
2731
ولی من به عقیدم کسی که این کارو میکنه اینقدر زجر کشیده که به اندازه کافی درعذاب بوده،میگن خدا عادله ...

نه اينكه خدا عذابش بده خودش به آرامش نميرسه به هر حال اين اعتقادمه 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
به امید دنیای بهتر نیستم؛اصلا به بعدش فکر نمیکنم فقط میخوام این تموم شه؛پیش روانشناس رفتم یکمی اروم ...

مشکلت بلاخره تموم میشه درست میشه ولی بدون این اخرین باره ک زندگی میکنی بعد مث یه برگ‌ک میوفته و خشک میشه پوسیده میشی و تحلیل میری پس شاید دلت بخواد یکم دیگه رندگی کنی

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
همیشه دوس داشتم امتحان کنم ولي میترسم بمیرم💔

😂😂😂😂😂

بعدش یه روانی میوننت و همه با ترحم و ... نگات میکنن

میگی کورش مرده بودم ابروم نمیرفت 

یا ممکنه بالی بر سرت میکند از مرگ بدتر

🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪

آقا
به امید دنیای بهتر نیستم؛اصلا به بعدش فکر نمیکنم فقط میخوام این تموم شه؛پیش روانشناس رفتم یکمی اروم ...

مشکل اینجاست که ما فکر می کنیم بزرگتر از مشکل ما وجود نداره 

همیشه به این فکر کن از تو بدبختر هم هست 

خودکشی اشتباه بزرگیه

2738
مشکل اینجاست که ما فکر می کنیم بزرگتر از مشکل ما وجود نداره  همیشه به این فکر کن از تو بدبختر ...

اخه این درمورد من اصلا صدق نمیکنه؛کسی نمیدونه مشکل من چیه؛باورت میشه بعضی شبا با نفس تنگی و حالت مرگ از خواب میپرم و مث امشب خوابم نمیبره؟

Good girl

وقتی یکم آروم شدی پس یعنی می تونی بازم بهتر بشی ، چرا سعی نمیکنی همین جوری ادامه بدی و حلش کنی؟

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم

خدا میگه من بهت مهربون بودم همیشه هواتو داشتم کافی بود یکم سمت من بیای یکم اصرار کنی مگه من نگفته بودم از رحمت من نا امید نشید ک نمیبخشمتون؟

مگه نگفته بودم غفور و رحیمم مگه مشکل تو بزرگتر از خدایی من بود؟

2706