2726
عنوان

کمک

138 بازدید | 17 پست

پام پیچ خوردههههههه...ی 20 دیقه قبل.....تنهام توخونه.....افتضاح درد می کنه......همین جوری که خوابیدم درد داره و اصلا نمی تونم بذارمش زمین.....تو نت خوندم بانداژ و بالا بردن پا خوبه....همونجا که خوردم زمین این کارو کزدم ولی دارم می میرم از درد....کسی هم نیس بگم یخ بیاره یا مسکن....نمی تونم تکونش بدم از درد....چیکارش کنم خدا...😢😢😢

عزیزم واقعا نابلدم و نمیدونم چه راهنمایی کنم

فقط برات چندتا صلوات میفرستم انشالا که طوری نشده پات

با یه صلوات آمین بگو دوست گلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن 🍃اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🍃اللّٰهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ تَعْجِيلَ عافِيَتِكَ ، وَصَبْراً عَلَىٰ بَلِيَّتِكَ ، وَخُرُوجاً إِلَىٰ رَحْمَتِكَ.🍀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یه تشت اب گرم گرم پاتو بکن داخلش ماساژ بده بعد با پارچه بپوشون باد کولر بهش نخورره بعد روغنی چیزی بم ...

نمیشه اصلا بهش دست زد....ضمنا من تو نت خوندم یخ خوبه...ولی تنهام نمی تونم برم بیارممممم....آیییی...دارم میمیرم از دردش

ببین اصلا هر تکون ریزی می خورم جونم درمیاد...سعی کردم

تکون نخور یجوری اتل درست کن با وسایل اولیه تخته ای چیزی ک تکون نخوره یازنگ بزن اورژانس خیلی.درد داری برات اتل میکنن تاصبح بری بیمارستان انشالا ک.چیری نیس کوفتگی سادس

تکون نخور یجوری اتل درست کن با وسایل اولیه تخته ای چیزی ک تکون نخوره یازنگ بزن اورژانس خیلی.درد داری ...

بیمارستان نمیشه رفت....تهرانم...مطبم حالا حالا ها وقت گیر نمیاد

گوشیت که دستته زنگ بزن اورژانس. ماساژ زرده تخم‌مرغ با زردچوبه هم اثر خوب داره.

فَقُطِعَ دَابِرُ الْقَوْمِ الَّذِينَ ظَلَمُوا وَالْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ (سوره انعام/٤٥)🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر شوروی ریشه ی ظلم کمونیست ها رو از سر ما برداشتی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر منافق خطر حملات تروریستی رو از ما دور کردی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر صدام پوزه اون جلاد رو به خاک مالیدی. 🙏خدایا ما رو از ظلم آمریکا و تحریم و فشار حداکثری نجات بده 🙏به حرمت خون حاج قاسم که میدونم خیلی دوستش داری⁦❤️⁩... 🤲مرگ بر آمریکا🤲
ببین اصلا هر تکون ریزی می خورم جونم درمیاد...سعی کردم

بیا دختر من تجربه دارم دراز بکش پاتو بالا بزار رو بالشی چیزی از پات عکس بگیر اگر تا یه ربع بیست دیقه دیدی دوباره عکس گرفتی دیدی ورم کرده ز بزن یکی بیاد کمکت که بری دکتر ،اگر شکسته باشه خفن باد میکنه اکه پیج خورده باشه همون قسمت باد میکنه اگر در رفته باشه اونم مثه شکستگیه، خلاصه ایشالله که چیزی نیست اگه دیدی خبری نشد و فقط درد میکنه زرده تخم مرغ ببند و بخواب 

2706