2733
2734
از کجا و چطوری میشه وام گرفت میشه راهنماییم کنین لطفاا  ممنون میشم

بانک ملی مرکزی داره....یه بخشی داره ک طلاتو فقط میزاری صندوق امانات و بخش دیگه علاوه برا اینکه طلاتو میزاری بانک میتونی باهاش وامم بگیری یعنی گرم طلاتو میکشه و در عوضش بهت پول میده و بعدهروقت که پول رو پس دادی و تسویه کردی بانکم طلاهاتو پس میده ...طلاهات گروی بانک میمونه تا پولو بدی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو گذاشتم تو ایوون گربه بردشون

معمولا کلاغ میبره

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
2728
بانک ملی مرکزی داره....یه بخشی داره ک طلاتو فقط میزاری صندوق امانات و بخش دیگه علاوه برا اینکه طلاتو ...

مرسی من اصفهانم شنبه میرم بانک ملی مرکزی چون تا حالا به گوشم نخورده بود این موضوع خیلی لطف کردی عزیزم

پدرم رو سال ۹۷ در اثر یه بیماری سخت از دست دادم (دور از جون مادرم البته) .  الان مادر عزیزتر از جانم درگیر سرطان هست مادرم یه فرشته هست که من رو به زندگی وصل کرده😭😭تورو خدا برااین که سلامتیش رو بدست بیاره دعاشون کنیید🙏🙏 به خدای مهربان بگید تنها امیدم و تنها پناهم مادر عزیزم رو بمن ببخشه😭خدایا من توبه کردم از تمام گناهانم پشت در خونت نشستم من رو از رحمت خودت ناامید نکن برای تمام ناامیدی هام دعا کنین که کم نیاورم این عهد من و خداوند هست که اگه مامان خوبم شفا پیدا کنه تا آخر عمرم خادم مردم یا مسجد بشم 
بانک سپه هم داره  روی طلا وام میده

من چرا اینقدر پرتم از این چیزا اخه!عزیزم ضامنم میخواد؟

پدرم رو سال ۹۷ در اثر یه بیماری سخت از دست دادم (دور از جون مادرم البته) .  الان مادر عزیزتر از جانم درگیر سرطان هست مادرم یه فرشته هست که من رو به زندگی وصل کرده😭😭تورو خدا برااین که سلامتیش رو بدست بیاره دعاشون کنیید🙏🙏 به خدای مهربان بگید تنها امیدم و تنها پناهم مادر عزیزم رو بمن ببخشه😭خدایا من توبه کردم از تمام گناهانم پشت در خونت نشستم من رو از رحمت خودت ناامید نکن برای تمام ناامیدی هام دعا کنین که کم نیاورم این عهد من و خداوند هست که اگه مامان خوبم شفا پیدا کنه تا آخر عمرم خادم مردم یا مسجد بشم 
2738
آره تازه باهاش وامم میدن میتونی وام بگیری باهاشون ک داشته باشیشونم 

ببخشید ضامنم میخواد؟

ببخشید ضامنم میخواد؟

بانک سپه ی طرح خاصی رو گذاشته بود من ی دوهفته پیش دیدم عکسش رو هم گرفتم ولی الان هر چی گشتم تو گوشیم پیدا نکردم نشونتون بدم شما زنگ بزن بانک طرحاشون رو کامل توضیح میدن بعد برین بانک 

البته بانک یه پول جزیی میده خییییلی کمتر از ارزش  واقعی طلا 

میتونی یه صندوق امانات تو بانک  اجاره کنی طلاها و چیزای قیمتی رو بزاری اونجا

2706