2726
عنوان

دارم واسه دخملم شالگردن میبافم چطوره؟؟؟ عکس😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 857 بازدید | 80 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینم عکس

عزیزم انشاءالله خوشبختیش رو ببینی 

دخمل من هم همین بود شبا اومدم همه چراغ ها رو خاموش کردم تی وی هیچی هم روشن نبود اون موقع بعد چند شب خوابش درست شد بچه هایی ک شبا دیر میخواین یا نمیخوابن برای درس خوندشون اذیت میشن 

مبارکش باشه ان شاالله....چقد انرژی گرفتم از این شال بافتن ...هوس کردم برم کاموا بخرم برا دخترم درست ...

برو بخر اینقد حس خوبی به آدم میده ک نگوووو

نمیدونم بخدا من ده تا زیر ده تا رو بافتم 40 تا دونه هم سر دادم

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2728
نه بابا اون گرفته خوابیده حیف پوشش مناسب نیس وگرنه از اونم عکس میدادم😂😂😂😂😂

خیلی خوبه. خوشبخت باشی عزیزم.

مرد بد سرطان بخدا.

اگه پر میوه ای، پر سایه ای، افتاده تر شو...👌
شما پس کی میخابین

هر وقت بچه بخوابه

دیروز ک 9:30صبح خوابیدیم 17:30 بیدار شدیم

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
برو بخر اینقد حس خوبی به آدم میده ک نگوووو نمیدونم بخدا من ده تا زیر ده تا رو بافتم 40 تا دونه هم س ...

همون کشبافه ...حتما این کاررو میکنم بدجور تو دلم انداختی ....ان شاالله مبارکت زهرا جون باشه ....ولی من کلا ساده بلدم ببافم قشنگ میشه دخترونش!

و خدایی که به شدت کافیست.....🌷❤
هر وقت بچه بخوابه دیروز ک 9:30صبح خوابیدیم 17:30 بیدار شدیم

شوهرت ناهار نمیخاس مگه؟

هرلحظه ک تسلیمم در کارگه تقدیر.آرام تر از آهو بی باکتر از شیرم.هرلحظه ک میکوشم در کار کنم تدبیر.رنج از پی رنج آید .زنجیر پی زنجیر👐👐👐👐
خوشبحال دخترتون من به مامان سه ساله میگم یه کلاه برام بباف میگه حال ندارم بیرونم اندازم نیست یا اون ...

کاموا بخر بیار واست ببافم☺️

بخدا کاری نداره منم از روی این کلیپ های بافتنی دارم یاد میگیرم

عزیزم انشاءالله خوشبختیش رو ببینی  دخمل من هم همین بود شبا اومدم همه چراغ ها رو خاموش کردم تی ...

آره میدونم بعدا تو بزرگسالی سخته 

از امشب خوابشو به ذمید خدا درست میکنم 

خوب وقتی این وروجک بیداره مگه میذاره من بخوابم از بیکاری ک بهتره

عزیطم چجوری سه رنگش میکنی

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2706