2410
2553

دکتر بهم استراحت داده بود فقط برای کارای ضروری پاشم 

خودم و شوهرم کرونا گرفتیم قرنطینه شدیم ن کسی می تونه بیاد کمک نه بریم جایی باید هی باید پاشم به خودمون برسم ابمیوه و شلغم و قرصامون هی بشین پاشو از کمر درد داشتم می مردم دیشب ... دارو هم ب جز تقویتی چیزی نباید بخورم من 

تورو جون عزیزاتون دعام کنید به بچم آسیببی نرسه خیلی سختی کشیدم تا اینجا😭😭😭😭😭 همش استراحت مطلق بودم 

هرروش و هرجوری بلدیددددد نزدیک اذان بوده دعام کنید زودتر من و همسرم خوب شیم و نی نی سالم باشه 

ان شالله همیشه سلامت باشید خودتون و عزیزانتون 

رعایت کنید ک سخته واقعا 😭

چه جور گرفتی گلم؟

یه روزی تو بچگیامون رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدانیم آخرین بار بوده 😢 کی فکرشو میکرد یه روزی با آدمهایی حرف بزنیم که شاید تا آخر عمرمون حتی نبینیمشون😍 ستاره مامان کیوانم🐣ستی 77سابقم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

آخی عزیزم برات حمد میخونم ایشاله زود خوب بشی بچت سالم به دنیا بیاد . سعی کن شوهرتو راضی کنی که ایشون بلند بشه این چند روز کارای خودشو بکنه به شما هم برسه بگو بخاطر بچه خودت و من چند روزی سختی بکشی من استراحت کنم بهتره تا خدانکرده مشکلی پیش نیاد 

2714

شده کابوس زندگی من خدا خودت رحم کن😞😞

یه روزی تو بچگیامون رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدانیم آخرین بار بوده 😢 کی فکرشو میکرد یه روزی با آدمهایی حرف بزنیم که شاید تا آخر عمرمون حتی نبینیمشون😍 ستاره مامان کیوانم🐣ستی 77سابقم
آخی عزیزم برات حمد میخونم ایشاله زود خوب بشی بچت سالم به دنیا بیاد . سعی کن شوهرتو راضی کنی که ایشون ...

اخه اولش همسرم داشت من نداشتم 

خودش قرنطینه کرده بود اتاق اصلا نمی اومد بیرون ک من نگیرم باید کاراش انجام می دادم خودم 

برای خودمم تازه فهمیدم از دیروز تقریبا علائمم بیشتر شده قبلش شک داشتم اما سرفه خشک شدید بدن درد ...😔😔😔😔😔😔

شده کابوس زندگی من خدا خودت رحم کن😞😞

مراقبت کن عزیزم تا جایی ک دستمونه مراقبت کردیم 

بقیش بسپر به خدا ان شالله مراقبتونه نترس چون چیزی دستت نیس معلوم نمی کنه ولی واقعا محدود کنید روابط ووو

2706