1822
1823

دکتر بهم استراحت داده بود فقط برای کارای ضروری پاشم 

خودم و شوهرم کرونا گرفتیم قرنطینه شدیم ن کسی می تونه بیاد کمک نه بریم جایی باید هی باید پاشم به خودمون برسم ابمیوه و شلغم و قرصامون هی بشین پاشو از کمر درد داشتم می مردم دیشب ... دارو هم ب جز تقویتی چیزی نباید بخورم من 

تورو جون عزیزاتون دعام کنید به بچم آسیببی نرسه خیلی سختی کشیدم تا اینجا😭😭😭😭😭 همش استراحت مطلق بودم 

هرروش و هرجوری بلدیددددد نزدیک اذان بوده دعام کنید زودتر من و همسرم خوب شیم و نی نی سالم باشه 

ان شالله همیشه سلامت باشید خودتون و عزیزانتون 

رعایت کنید ک سخته واقعا 😭

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چه جور گرفتی گلم؟

یه روزی تو بچگیامون رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدانیم آخرین بار بوده 😢 کی فکرشو میکرد یه روزی با آدمهایی حرف بزنیم که شاید تا آخر عمرمون حتی نبینیمشون😍 ستاره مامان کیوانم🐣ستی 77سابقم

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825
اخی عزیزم دعا می کنیم بنظر خودت از کجا ممکنه گرفته باشی رعایت میکردی؟

به شدت رعایت می کردیم ...

احتمالا همسرم از محیط کار 

و منم از اون

1
5
10
15
20
25
30
35
40

آخی عزیزم برات حمد میخونم ایشاله زود خوب بشی بچت سالم به دنیا بیاد . سعی کن شوهرتو راضی کنی که ایشون بلند بشه این چند روز کارای خودشو بکنه به شما هم برسه بگو بخاطر بچه خودت و من چند روزی سختی بکشی من استراحت کنم بهتره تا خدانکرده مشکلی پیش نیاد 

شده کابوس زندگی من خدا خودت رحم کن😞😞

یه روزی تو بچگیامون رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدانیم آخرین بار بوده 😢 کی فکرشو میکرد یه روزی با آدمهایی حرف بزنیم که شاید تا آخر عمرمون حتی نبینیمشون😍 ستاره مامان کیوانم🐣ستی 77سابقم
آخی عزیزم برات حمد میخونم ایشاله زود خوب بشی بچت سالم به دنیا بیاد . سعی کن شوهرتو راضی کنی که ایشون ...

اخه اولش همسرم داشت من نداشتم 

خودش قرنطینه کرده بود اتاق اصلا نمی اومد بیرون ک من نگیرم باید کاراش انجام می دادم خودم 

برای خودمم تازه فهمیدم از دیروز تقریبا علائمم بیشتر شده قبلش شک داشتم اما سرفه خشک شدید بدن درد ...😔😔😔😔😔😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شده کابوس زندگی من خدا خودت رحم کن😞😞

مراقبت کن عزیزم تا جایی ک دستمونه مراقبت کردیم 

بقیش بسپر به خدا ان شالله مراقبتونه نترس چون چیزی دستت نیس معلوم نمی کنه ولی واقعا محدود کنید روابط ووو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1893
هم من هم مامانم سر نماز دعات کردیم

بغضم ترکید ایشالااا حاجت روا باشین خودت و مامانت هرچی‌می خواین خدا بهتون بده💗

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم ایشالله که نی نی زود تکون میخوره و دلت سرشار از عشق و امید میشه 🥰🥰🥰🥰🥰

ان شاالله عزیزمممم 

خدا از دهنت بشنوه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخه اولش همسرم داشت من نداشتم  خودش قرنطینه کرده بود اتاق اصلا نمی اومد بیرون ک من نگیرم باید ...

نه گلم تو یه خونه وقتی همسرت گرفته شما هم گرفتی حتما .کاش همسرت میرفت خونه مادرش یا خواهر برادرش که شما که بارداری نگیری ولی الان که گرفتی استراحت کن گلم بشین پاشو نکن عسل و آبلیمو بخور ویتامین سی بخور مایعات زیاد بخور .وقتی میخوای از تخت بلند بشی اول بجرخ به پهلو پاهاتو اویزون کن بعد سنگینیتو بنداز رو دستات بلند شو .تا جاییگه میشه دراز بکش .سوره حجرات بخون .ایشاله هیچی نمیشه زوده زود خوب میشی 

1718