2737
2734
عنوان

خواهشا هر چیزی رو باور نکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 999 بازدید | 79 پست
من بی اعصابم؟ من و استارتر اصلا با هم بحثی نکردیم خیلی هم دوستانه صحبت کردیم

من کی گفتم بی اعصابی..گفتم رو اعصابی شوخی هم کردم باهات ببخشید ناراحت شدی انگار معذرت می خوام

بلاخره یه جا ازم امضا خواستن این موفیقت و مدیونتون هستم 😭😭💪🏻💪🏻
واقعا حرفاتون هیچ ربطی به تاپیک استاتر نداشت بحث و ب کجاها کشوندید..استاتر عزیز من فهمیدم چی می خوای ...

فداتشم مرسی که منظورمو متوجه شدی خیلی از چیزایی که حتی تو فضای حقیقی میشنویم واقعیت ندارن ، دوست صمیمی من بهم میگفت به شوهرت رو نده اگه گفت چرا غذا درست نکردی بگو وظیفه من نیست و ... من هیچوقت به حرف دوستم گوش ندادم ، یه بار دیدم همین دوستم که به من میگفت غذا درست کردن وظیفه ت نیست و ... خودش سه نوع غذا واسه شوهرش درست میکرد 

اصلا خیلی از دعوا ها رو باور نکن ، زندگی اینطور نیست که 

اصلا هم نترس زندگی متاهلی خیلی شیرینه

برو تاپیک ( مادرشوهرم ناراحت شده) منو بخون انرژی بگیری 😉

دنیا جای موندن نیست همه مسافریم ارزش نداره همدیگه رو ناراحت کنیم خوشگل خانوم😘😘😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا ازشون نگذره 

حالا دیگه فکر کن چقدر میان داستان خیانت جعلی میسازن تا فکرشو بندازن تو سر خانما و آقایون و خانواده رو هدف گرفتن

دنیا جای موندن نیست همه مسافریم ارزش نداره همدیگه رو ناراحت کنیم خوشگل خانوم😘😘😍
2728

اره خوب شایعه و داستان سرایی هم هست اما چون یه سری هاش که تاثیر جدی روی زندگی مردم داره بعد از گذشت مدت زمانی به واقعیت تبدیل میشه دیگه مردم باور دارن و جلو روشونه

حقیقته دیگه وقتی اعتماد و اطمینان از بین بره و شایعه به واقعیت تبدیل بشه ، هر خبر یا ماجرایی تو وهله ی اول برای عده ی زیادی کاملا قابل قبول میشه بدون ذره ای تردید

این چیزا ریشه ای تر از این حرفهاست و حق رو به مردم میدم چون تو محیطی صادقانه زندگی نمیکنن