2726
عنوان

خواهشا هر چیزی رو باور نکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 999 بازدید | 79 پست
مجاز شدم ترازم ۷۵۰۰  شاید اموزش ابتدایی قبول شم راستش از بچه ها خوشم نمیاد

فدات فرهنگیان مجاز بشی دیگه دست خودته که انتخاب رشته کنی  ، شما درس زبان رو انتخاب کن مثلا ، یا ادبیات یا ... که میتونی معلم پایه های هفتم به بعد بشی

دنیا جای موندن نیست همه مسافریم ارزش نداره همدیگه رو ناراحت کنیم خوشگل خانوم😘😘😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اها ایران نبودن ، پس دستگیر نمیتونن بشن مرسی 

میگم این که عکسشو گذاشتم ایران نیست ، اونی که عکسش رو ندارم ایران بود 

فدات دنبال خوندن نبودی ، دنبال مچ گرفتن بودی 

ولی توی ایران هم بودن که دستگیر شدن اصلا چرا همین دو ماه پیش رو نگم همین الان برو سرچ کن ببین چند نفر بودن که مسئول پخش شایعه راجع به کرونا بودن و دستگیر شدن اینم یه نمونه 

اصلا اینو کاری ندارم ، چرا همیشه دنبال این هستین که بحث رو به حاشیه بکشید و با استارتر مخالفت کنید&n ...

واقعا متاسفم براشون که متوجه یک حرف ساده هم نیستن و همش تو حاشیه زندگی میکنن.

فقط دوست دارن مخالفت کنن حالا هررچی بود 

من ازون دسته آدمایی هستم که گله نمیکنن و به وقتش تلافی میکنن😁😀👊🙃                                                                                       عشششششقم ❤نفسم ❤همسرم😍
2728

خیلی تاپیکای اینجا الکیه داستانسراییه اما نمیشه گفت شایعه است جوجامعه خراب شده فقر خیانت و بدبختی میاره نمیشه انکار کرد که از لحاظ اخلاقی جامعه ای که نیازهای اولیه اش تامین نباشه نزول میکنه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
میگم این که عکسشو گذاشتم ایران نیست ، اونی که عکسش رو ندارم ایران بود  فدات دنبال خوندن نبودی ...

مچ گیری چیه عزیزم

اینی که داری میگی از چندصد نفر و این نحوه ی کار مال ایران نیست معروف به منافقین البانی نشین هستن که راست و غلط رو قاطی تحویل ملت میدن

بله تو ایران هم اگه کسی شایعه سازی کنه در حد جدی ، بخوان میتونن دستگیر کنن ولی سازمان یافته به این صورت نیست

عجب 
واقعا متاسفم براشون که متوجه یک حرف ساده هم نیستن و همش تو حاشیه زندگی میکنن. فقط دوست دارن مخال ...

حالا این عکس هایی که فرستادم ببین عزیزم ، چند نفر استخدام شدن هشتگ جعلی بسازن اما الان همه فکر میکنن من دروغ میگم و شایع ها راست و درستن 

تو همین کرونا ۳۰ نفر رو دستگیر کردن که مسئول پخش شایعه راجع به کرونا بودن ، این عکس هم منافقینی هست که توی شبکه های اجتماعی فعالیت داشتن

مچ گیری چیه عزیزم اینی که داری میگی از چندصد نفر و این نحوه ی کار مال ایران نیست معروف به منافقین ا ...

آلبانی اینی هست که عکسش رو دادم ، چند بار دیگه بگم اونو عکسشو ندارم 

حالا شما اصل مطلب رو ول کن بچسب به اینکه ایران دستگیر نکرده و فلان 

همش دنبال حاشیه و ... هستین ، این الان چه ربطی به تاپیک من داشت که گفتم شایعه ها رو باور نکنید 

اصلا ربطی به موضوع نداشت 

بله بدون سهمیه قبول شدن واقعا زحمت خیلی زیادی میخواد

چقدر رو اعصابی این استاتر الان میگه حرف من چیز دیگه هست تو بازم ادامه میدی😜

بلاخره یه جا ازم امضا خواستن این موفیقت و مدیونتون هستم 😭😭💪🏻💪🏻

واقعا حرفاتون هیچ ربطی به تاپیک استاتر نداشت بحث و ب کجاها کشوندید..استاتر عزیز من فهمیدم چی می خوای بهمون بگی من خودم وقتی دعواها می خونم واقعا تعجب میکنم و از ازدواج ترسیده شدم می ترسم متاهلی بدتر از مجردیم باشه..تو رو خدا دروغ نگید چه فایده داره براتون اینجا برای این هست که بهم کمک کنیم و درد و دل های هم و گوش کنیم نه اینکه بازدید بخوریم آخه بازدید چه نفعی داره براتون.

بلاخره یه جا ازم امضا خواستن این موفیقت و مدیونتون هستم 😭😭💪🏻💪🏻
حالا این عکس هایی که فرستادم ببین عزیزم ، چند نفر استخدام شدن هشتگ جعلی بسازن اما الان همه فکر میکنن ...

خدا ازشون نگذره 

من ازون دسته آدمایی هستم که گله نمیکنن و به وقتش تلافی میکنن😁😀👊🙃                                                                                       عشششششقم ❤نفسم ❤همسرم😍
2706