2726
عنوان

خواهشا هر چیزی رو باور نکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 999 بازدید | 79 پست
این جا کشور گل و بلبل هست همه چیزا هم شایعه هستش  مثلا دلار ۳۰ هزار تومنی شایعه هست دنا ۵۰۰ م ...

اینا شایعه نیست ، ولی کتک زدن مادرشوهر با کمر بند و کادوی پنجاه میلیونی و ... شایعه ست

دنیا جای موندن نیست همه مسافریم ارزش نداره همدیگه رو ناراحت کنیم خوشگل خانوم😘😘😍
ادای دین ولی نه دیگه ۶۰ درصد ظرفیت علوم پزشکی بخدا این انصاف نیست! رتبه کشوری من پارسال ۳۰۰۰۰ رتبه د ...

عزیزم سهمیه ایثارگران کلا 5 درصده

بقیش سهمیه ایه که برای وزارت بهداشت و هیئت علمی و ایناهاست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فداتشم درکت میکنم ، خیلی خیلی سخته مخصوصا سرکوفت زدن اطرافیان  من وقتی کنکور دادم فرهنگیان مجا ...

خدا نکنه گلم

قربونت برم عزیزم که درکم میکنی ❤ حتما به صلاحت بوده روانشناسی، دکتری بخون انشالله خانم دکتر صدات کنیم👌😊

خدا نکنه گلم  قربونت برم عزیزم که درکم میکنی ❤ حتما به صلاحت بوده روانشناسی، دکتری بخون انشالل ...

قربونت برم مهربون ، ان شاءالله پزشکی قبول شدن خودت ، عزیزم اگه خواستی برنامه ریزی کنی واسه کنکور 

بگو که به شوهرم بگم واست یه برنامه بنویسه و تکنیک های خوبی بهت میگم 

2728
عزیزم سهمیه ایثارگران کلا 5 درصده بقیش سهمیه ایه که برای وزارت بهداشت و هیئت علمی و ایناهاست

به هر حال ۴۰ درصد ادم های بدون سهمیه و معمولی داخل دانشگاه های علوم پزشکی هستن 

قربونت برم مهربون ، ان شاءالله پزشکی قبول شدن خودت ، عزیزم اگه خواستی برنامه ریزی کنی واسه کنکور&nbs ...

من قربونت برم😊 دامپزشکی و پرستاری ازاد یا دولتی قبول میشم دیگه واقعاحوصله پشت کنکور موندن ندارم اگه بشه بدون کنکور یا حقوق میرم یا مهندسی حداقل به علاقم برسم♡

من قربونت برم😊 دامپزشکی و پرستاری ازاد یا دولتی قبول میشم دیگه واقعاحوصله پشت کنکور موندن ندارم اگه ...

خدا نکنه گلم ، عزیزم فرهنگیان رو مجاز نشدی؟ به محض ورود به دانشگاه ماهی یک میلیون و خورده ای حقوق میدن

من قربونت برم😊 دامپزشکی و پرستاری ازاد یا دولتی قبول میشم دیگه واقعاحوصله پشت کنکور موندن ندارم اگه ...

پزشکی میخواستم برای دل خوشی پدر و مادرم وقتی نمیشه حداقل به علاقم برسم😅

خدا نکنه گلم ، عزیزم فرهنگیان رو مجاز نشدی؟ به محض ورود به دانشگاه ماهی یک میلیون و خورده ای حقوق می ...

مجاز شدم ترازم ۷۵۰۰ 

شاید اموزش ابتدایی قبول شم راستش از بچه ها خوشم نمیاد

برو بینایی سنجی یا ارتوپدی خیلیییییییی عالین

من نمیفهمم این همه رشته های با بازار کار عالی چرا همه سوزنشون رو پزشکی گیر کرده والا انقدر ارزش نداره که اعصاب و جوونیتون رو براش حیف کنین

بینایی سنجی و فیزیوتراپی  قبول نمیشم رتبه زیر ۵۰۰۰ میخواد

میکروبیولوژی و علوم ازمایشگاهیم بازار کارهای خوبی دارن

کلا رشته هارو خیلی دقیق نگاه کن

بعضی رشته ها هستن تو کارشناسی شناخته شده نیستن و رتبه خوبی نمیخوان ولی تو تحصیلات تکمیلی خیلی راحت میتونی باهشون وارد رشته های اصلی بشی

منبع خبر دستگیری اون گروه صد نفری که گفتی رو میذاری استارتر ؟ میخوام بخونم

عزیزم چند سال پیش بود اخبار هم اعلام کرد از منافقین بودن ، شوهرم خوابه وقتی بیدار شد ازش میپرسم ببینم کدوم خبرگذاری داره که واست بفرستم ، یه نمونه ش هم الان واست میذارم ولی توی ایران نبودن اینی که عکسشو میذارم

2706