2733
2734
عنوان

همه طلاهامو دادم و....

778 بازدید | 76 پست

همه طلاهامو دادم وماشین گرفتم 

تاحالا سوار نشدم کم کم دارم سوار میشم ک برم توشهررانندگی کنم 

نمیدونم پشیمون میشم یان 

کیا اینکارو کردن  واخرش پشیمون شدن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به به مبااارکه عالیه

چه پشیمونی اخه!!

رانندگیت خوب بشه کلی استقلال و راحتی پیدا میکنی

حالا طلا اینقدر سود داشت واست؟ نداشته

من خودم خیلی طلا دارم و عاشق طلا خریدنم ولی با این وحود نظرم‌همینه که‌بهت گفتم.‌مبارکه

با یه صلوات آمین بگو دوست گلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن 🍃اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🍃اللّٰهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ تَعْجِيلَ عافِيَتِكَ ، وَصَبْراً عَلَىٰ بَلِيَّتِكَ ، وَخُرُوجاً إِلَىٰ رَحْمَتِكَ.🍀

ماشینم خوبه اما ارزش طلا بیشتره 

مادر من ماشین داره اما طلا هم زیاد داره کسی هم جز من خبر نداره  خورد خورد میخره  قبلا ک ارزون تر بود  البته 

الان هم ماشینش هست هم سرمایه داره 

تو هم اگ بتونی  کم کم خورده ریز طلا بخری حتی چیزای سبک و ارزون بعدا سرمایه برات 

اما ب شرطی ک هی نری ببینی طلاهات و  وگرنه وسوست میکنه ک کار دیگ کنی باهاش

به به مبااارکه عالیه چه پشیمونی اخه!! رانندگیت خوب بشه کلی استقلال و راحتی پیدا میکنی حالا طلا ای ...

من عاشق رانندگی وتفریحم .ینی همیشه گفتم رفاه ادم از همه چی مهمتره .بخدا ده سال طلا داشتم همش خاک میخورد گوشه کمد . اصلا استفاده نمیکردم چون علاقه نداشتم . ولی فقط میگم پشتوانه ی زنه .همین .مرسی فداتشم 

2738

حالا ایشالله که کاملا یاد گرفتی و راحت هرجا خاستی رفتی میفهمی چه کار خوبی کردی...تا کی ادم بخاطر یه خیابون رفتن التماس شوهر کنه که منو برسون...شدیدا مستقل میشی و کلا مدل زندکیت تغیر میکنه

زمستان سرد منم بهاری گرم دارد،،،بزرگ میشم واسه کسی که کوچیکم کرد...🥰😉
2706