2733
2734
عنوان

همسایه فضول

| مشاهده متن کامل بحث + 2250 بازدید | 52 پست
درو باز نکن براش یا وقتی اومد بگو موقه ی استراحت همسرمه ببخشید 

همسرم متودشو میزاره تو حیاط... کلا زیر نظر داره کی همسرم خونس کی نیس😐

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بلا نصبت عجب خریه ها😶😐

اره بخدا

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 
2731
سرسنگین باش. نگو شوهرم اجازه نمیده بگو خودم خوشم نمیاد. تو چشماش نگاه کن بگو عزیزم میل به رفت و آمد ...

وقتی میگع بیا میگم نمیتونم لنقد اصرااار میکنه و حرفاشو تکرار میکنه من رودروایسی کنم

بخدا ولم نمیکه.. میدونه شوهرم خوشش نمیاد همینکه همسرم میره سر کار میاد

داشتم همچین چیزی من گوشی خودم از طرف شوهرم یه پیام دادم بهش که خوشم نمیاد با زنم رفت و امد کنی حتی سلام علیکم خوشم نمیاد بکنی و ازین حرفا اون همسایه من باشگاهش و ول کرده بود من و چسبیده بود شام ناهار نمیزلشت میومد بست میشست خونه من اصلا ادمی نیستم که به همسایه رو بدم ها بخدا اینجا که میشینیم یک ساله با کس و سلام علیک نمیکنم اصلا همسایه ای نیستم اما این خیلی سیریش بود منم با یه پیام از طرف شوهرم پاشو قط کردم از کارو زندگی انددخته بود من و

وقتی میگع بیا میگم نمیتونم لنقد اصرااار میکنه و حرفاشو تکرار میکنه من رودروایسی کنم

آخه نمیتونم با نمیخوام فرق داره. باید بگی نمیخوام. خوشم نمیاد خانوم محترم. 

فَقُطِعَ دَابِرُ الْقَوْمِ الَّذِينَ ظَلَمُوا وَالْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ (سوره انعام/٤٥)🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر شوروی ریشه ی ظلم کمونیست ها رو از سر ما برداشتی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر منافق خطر حملات تروریستی رو از ما دور کردی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر صدام پوزه اون جلاد رو به خاک مالیدی. 🙏خدایا ما رو از ظلم آمریکا و تحریم و فشار حداکثری نجات بده 🙏به حرمت خون حاج قاسم که میدونم خیلی دوستش داری⁦❤️⁩... 🤲مرگ بر آمریکا🤲
2738

مجردکه بودم یه همسایه داشتیم اینقد دیگه پررووو شده بود همینکه میومدداخل یه راست میرفت سر اجاق ویه بشقاب برمیداشت برای خودش غذا میکشید مینشست میخورد بقران حتی نمیپرسید این غذا مال کسیه یانه.. یه بار اومدم‌تو اشپزخونه دیدم خانوووم دستشو تا آرنج کرده تو سطل ترشی وداره ترشی میکشه وهی دستشو میلیسه دوباره میکنه تو ترشیها.. اصلاهم اجازه نگرفته بود.. منم گفتم سطل ترشی روبردارببر برای خودت ... بردش ورفت وبعدازاون دیگه هیچوقت راهش ندادم‌هروقت اومدگفتم شرمنده من‌دارم میرم‌بیرون اینقدسرسنگین رفتارکردم ک پاشو از خونمون بریدم

خدایا شکرت شکرت شکرت
چطوری؟ ولکنم نیس.. هرچقد رو نمیدم نمیرم پیشش اون بیشتر میاد بالا 

چرا تو این شرایط با همسایه ها رفت و آمد میکنی اخه که بخواد انقدرم اذیتت کنه .کم کم بهش کم محلی کن وقتی اذیت میشی دلیل نداره انقدر رابطه زیاد داشته باشی باهاش

این خانم نرمالی نیست به لحاظ شخصیتی اینجوری که میگی. تا عواقب ارتباط باهاش دامن زندگیتو نگرفته باهاش قطع رابطه کن. یه کاری کن یا حرفی بزن که بهش بربخوره قهر کنه بره. ارتباط باهاش به ضررته عزیزم

با یه صلوات آمین بگو دوست گلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن 🍃اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🍃اللّٰهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ تَعْجِيلَ عافِيَتِكَ ، وَصَبْراً عَلَىٰ بَلِيَّتِكَ ، وَخُرُوجاً إِلَىٰ رَحْمَتِكَ.🍀
یا خدا

بخدا راست میگم ازدستش زندگی نداشتیم میومد در جعبه خرمارو بازمیکرد خرمامیخورد هسته دهانیشو مینداخت توبقیه خرماها.انگارعمدامیکرد که خرماهاروبدیم‌به خودش یانمیدونم فکرمیکرد برای‌ما تمیزه 😢😢 چقدرواعصاب بود وچقد اذیت شدم تا قطع‌رابطش کردم

خدایا شکرت شکرت شکرت

سلام

خودت از اون اول رو دادی

حالا هم کاری نداره راحت بهش بگو همسرم گفته دیگه با همسایه ها رفت و آمد نکن

بذار اسمتو صدا بزنه

بیاد هی در بزنه

از پشت در جوابشو بده بگو همسرم گفته کرونا تو ایران شدت گرفته ن برو ن بیان

2706