2726
عنوان

همسایه فضول

2247 بازدید | 52 پست

چیکار کنم این خیلی فضوله میاد خونمون میگه چرا پرده هارو وصل نکردی چرا خونه مادر شوهرت نمیری شبا کجا میخوابی؟ چرا تخت گرفتی شبا نمیری حموم؟ شام چی داری؟قرمه سبزی من خوشمزه تره... چرا فلان چیزو نداری؟ چرا مامانت نمیاد؟. 

براش ی لباس و دامن و شلوار دوختم ی تیکه پارچه آورد ک از توش براب ابجی کوچیکم شلوار در بیارم ک اضافشم برد... حالا گیر داده بیا خونمو برام جلوی خودم الگو بکش ببر و بدوزیم.... اخه تو از دوختن چی حالیته ک میگی بدوزیم؟ چی بگم بعش؟هرچی میگم حرف خودشو میزنه مثلا میگم شوهرم نمیزاره... بازم حرف قبلیشو تکرار میکنه انقد میگه تا قبول کنم 

کیک یادم داده بود درست کردم دوتا لیوانی دادم برد گیرداده بود کیک بزرگه رم ببر من ببرم ازش... منم ندادم واسه شوهرم میخواسم کاملشو ببینه.... اونم ولکن نبود... چی بگم؟ چطود ج بدم؟ میترسم ی چیزی بگه من زایه بشم... بخدا من اصلا اسم شوهرشو تاحالا نگفتم اون همش محمد محمد میکنه.... من 18سالمه 

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 

عزیزم در زد در رو وا نکن 

در که زد گاهی باز کن و فقط سرت رو ببر بیرون یه کوچولو در رو باز کن بگو جانم کار داشتی 

هر جیزی هم خواست بگو ندارم یا  خواست بیاد تو بگو شرمنده الان شرایطش  رو ندارم 

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
قطع رابطه

چطوری؟ ولکنم نیس.. هرچقد رو نمیدم نمیرم پیشش اون بیشتر میاد بالا 

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 

كم كم روابطتو باهاش كم كن.رفتامد با همسايه آخرش اصلا جالب نيست

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
عزیزم در زد در رو وا نکن  در که زد گاهی باز کن و فقط سرت رو ببر بیرون یه کوچولو در رو باز کن ب ...

اگه بعدا گف چرا درو باز نکردی چی بگم؟ ی بار درو باز نکردم رف اونسر خیابون اسممو داد میزد تا از پنجره بشنوم

اون چندسالشه

فک کنم30بهش میخوده شایدم35

سرسنگین باش. نگو شوهرم اجازه نمیده بگو خودم خوشم نمیاد. تو چشماش نگاه کن بگو عزیزم میل به رفت و آمد ندارم

فَقُطِعَ دَابِرُ الْقَوْمِ الَّذِينَ ظَلَمُوا وَالْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ (سوره انعام/٤٥)🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر شوروی ریشه ی ظلم کمونیست ها رو از سر ما برداشتی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر منافق خطر حملات تروریستی رو از ما دور کردی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر صدام پوزه اون جلاد رو به خاک مالیدی. 🙏خدایا ما رو از ظلم آمریکا و تحریم و فشار حداکثری نجات بده 🙏به حرمت خون حاج قاسم که میدونم خیلی دوستش داری⁦❤️⁩... 🤲مرگ بر آمریکا🤲
یا خدا این دیگه کیه 

بخدا ولم نمیکه.. میدونه شوهرم خوشش نمیاد همینکه همسرم میره سر کار میاد

2706