2733
2734

به سلامتی مبارکت باشه

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پزوووووو  

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
2728

افرین افرین 

الان می رم برات اسفند دود می کنم 

چشم حسودا بترکهههههههه ایشالاااااااا

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
2738
شفا 😅😅😅😅😅😅

خدا همه ی مریضارو شفااااا بده جان جانان 

امینننننننن🤲

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 

آها پس اون اولین تاپیک بود🙂

فَقُطِعَ دَابِرُ الْقَوْمِ الَّذِينَ ظَلَمُوا وَالْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ (سوره انعام/٤٥)🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر شوروی ریشه ی ظلم کمونیست ها رو از سر ما برداشتی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر منافق خطر حملات تروریستی رو از ما دور کردی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر صدام پوزه اون جلاد رو به خاک مالیدی. 🙏خدایا ما رو از ظلم آمریکا و تحریم و فشار حداکثری نجات بده 🙏به حرمت خون حاج قاسم که میدونم خیلی دوستش داری⁦❤️⁩... 🤲مرگ بر آمریکا🤲

استارتر جان من قبول دارم پارتی و ... هست ولی اینقدر زود باور نباش ، توی فضای مجازی و سایت ها هزاران نفر دارن حقوق میگیرن که مردمو نسبت به درس و کشور و ... بدبین کنن ، می‌خوان شما از درس خوندن زده بشی و بگی من هرچی هم بخونم آخرش یکی با پارتی جا منو میگیره و جا رو واسه رقیبات باز کنی باور نکن عزیزم

برادرشوهرم بدون سهمیه و هیچی قبول شد پزشکی

اگه اینطور بود که ما ۵۰۰ تا مسئول داریم همه بچه هاشونو و فامیل هاشونو میذاشتن پزشکی

چند وقت پیش یه گروه صد نفری رو دستگیر کردن با صد تا لپ تاپ و میز کار یه شرکت زده بودن و فقط کارشون این بود شایعه پخش کنن توی اینستا ، جعل سند کنن و کلیپ شایعه بسازن

دنیا جای موندن نیست همه مسافریم ارزش نداره همدیگه رو ناراحت کنیم خوشگل خانوم😘😘😍
استارتر جان من قبول دارم پارتی و ... هست ولی اینقدر زود باور نباش ، توی فضای مجازی و سایت ها هزاران ...

اما مام به چشم دیدیم صندلی میخرن با جزوه هیت علمین خیلیا از تجربه هاشون گفتن 100 نفر گفتن مام تو دانشگاه ازین همکلاسی ها داشتیم 

2706