2733
2739
عنوان

بودین بیاین برا سر قرارم کمکم کنید...

| مشاهده متن کامل بحث + 699 بازدید | 75 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن عزیزم همچین چیزی ازم نمیخواد مطمعنم بخواد من اهلش نیستم فقط میخوام صحبت کنم 8 ساله باهمیم مشکل داش ...

ببخشید برام سوال شد ۸ ساله با همین ولی فقط یک بار دیدیش؟ قبل از عقد سعی کنین حتما حتما بیشتر بیرون ببینین همو.

2728
یعنی خانوادشم خبردارن ک تورو میخواد...اگ فقط خودش میگ نرو 

خانوادش خبر دارن منم مامانم مادرو پدر بزرگم  خبر داره فقط بابام ن چون یه ذره سخت میگره چون راهمون دوره گفتم صحبتا آخر مون بکنیم بعدش خاستگاری 

خبر دارن خانوادش

حتی کوچکترین رفتارشو زیر نظر بگیر یک اینکه خسیس نباشه دو خیلی تعصبی نباشه سه شلخته و نامنظم نباشه خیلی خیلی خیلی اینا مهم هستن بعد ها ک وارد زندگی بشی میفهمی چقدر مهمن 

من به همه خواسته هام رسیدم و میرسم آرزو ب دل تو گور نمیرم تازشم برای اون دنیامم کلی توشه میخوام جمع کنم آخه ما اینجا مسافریم میدونید که زندگی واقعی و من و شمای واقعی اونجاس اینجا ما ی کالبد مثل یک جلد و لباسیم موقعش که برسه این لباس پر از درد و غم و رنج  مادی رو میزاریم زمین و خیلی سبک و سریع میوفتیم تو تونلی ک هدایت میشم ب سمت حساب کتاب مبادا حتی شاخه درختی رو بشکنی حق کسی رو بخوری میگن اونجا بیشترین چیزی ک بازخواست میکنن حق مردمه حق الناسه مبادا گردنت بمونه وگرنه اونجارو هم خراب کردی خدا کمکمون کنه خدارو هزار بار شکر زندم ن بخاطر ترس از مردن بخاطر اینکه فرصت دارم اشتباهامو جبران کنم و در آخر یک صلوات بفرست برای حاجتم خدا خیرت بده ⚘
2738
الان تو هم باور کردی!!!!

8 ساله باهمیم خانوادش خبر داره با خواهرش یکم در ارتباطم ایشونم یبار با مامانم صحبت کرده شرایطمو جور نبود بیاد تا الان آخرین قرار برا حرفامون بعدش خاستگاری باور نکنم؟ 😑

نرو بخدا بعدها پشیمونی داره برات دخترجان....الان مغزت داغه دوسال دیگ میگی کاش نمیرفتم و پاک میموندم. ...

مردا خودشونم همچین پاک نیستن معلوم نیس قبل ازدواج چ کارا ک نکردن

لطفا واسه حل شدن مشکلم حتی اگه شده یدونه صلوات بفرستین ممنون😔💔
وابسته ک شدم رفته پی کارش ولی آدم خوبیه چن ساله باهمیم

آدم خوبیه کافی نیست بخدا کافی نیست چرا میخوای راهه نرفته رو تجربه کنی خب از تجربیات دیگران عبرت بگیر حتما ک‌نباید ب سرت بیاد کارایی ک بت گفتمو بکن خیلی مهم هستن

من به همه خواسته هام رسیدم و میرسم آرزو ب دل تو گور نمیرم تازشم برای اون دنیامم کلی توشه میخوام جمع کنم آخه ما اینجا مسافریم میدونید که زندگی واقعی و من و شمای واقعی اونجاس اینجا ما ی کالبد مثل یک جلد و لباسیم موقعش که برسه این لباس پر از درد و غم و رنج  مادی رو میزاریم زمین و خیلی سبک و سریع میوفتیم تو تونلی ک هدایت میشم ب سمت حساب کتاب مبادا حتی شاخه درختی رو بشکنی حق کسی رو بخوری میگن اونجا بیشترین چیزی ک بازخواست میکنن حق مردمه حق الناسه مبادا گردنت بمونه وگرنه اونجارو هم خراب کردی خدا کمکمون کنه خدارو هزار بار شکر زندم ن بخاطر ترس از مردن بخاطر اینکه فرصت دارم اشتباهامو جبران کنم و در آخر یک صلوات بفرست برای حاجتم خدا خیرت بده ⚘
آدم خوبیه کافی نیست بخدا کافی نیست چرا میخوای راهه نرفته رو نجربه کنی خب از تجربیات دیگران عبرت بگیر ...

تو این چن سال ک باهاش بودم فهمیدم خسیس نیس بد اخلاق نیست خونه ماشینم داره سرکارم هس چهرش معمولیه بهم احترام میزاره و میگه من فقط میخوام خوشبختم کنی دیگه بنظرت باید ب چیاش نگا کنم؟ 

جمع نبند همه شون مثل هم نیستن مردای پاک کم نیستن

مطمعنم از من هیچی نمیخواد ولی یه درصدم بخاود من اهلش نیستم من فقط میخوام صحبت کنم اونم تو کافی شاپی چیزی همین راهم اشتباهه؟ 

وابسته ک شدم رفته پی کارش ولی آدم خوبیه چن ساله باهمیم

اگر میخوای خساستشو بفهمی از غذا سفارش دادنش و خریدش راحت میفهمی اگر بخوای تعصبشو ببینی کافیه امتحانش کنی ک ببینی تعصب داره بیش از اندازه یا ن اگر میخوای بهداشتشو ببینی از کفشاش میتونی بفهمی اگر کفشش خیلی تمیز بود یعنی مرتبه اگر نبود بیخیالش باش و کوتاهیه موهاش و نظم موهاش تیپش

2706