2737
2734
عنوان

بودین بیاین برا سر قرارم کمکم کنید...

| مشاهده متن کامل بحث + 699 بازدید | 75 پست
عزيزم نميدونم كجايي ولي دوران اين حرفا تموم شده ها، سال ٢ نيست كه بشينن خونه يكي بياد انتخابشون كنه، ...

والا م نم هیمنو میگم خیلی وقته رابطه داریم ولی راهمون دوره فقط خودم گفتم بیا چن ساعتی حرفمون بزنیم برا خاستگاری نمخوام برم خونش ک یه نظری خواستم دلمو بیشتر جا ب جا کردن ک نکنه چیزی بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ما خیلی وقته رابطه داریم قبلا فقط همینجوری از دور دیدیمش اونم 2 باری  ولی الان میخوام برا ...

باشه عزیزم مواظب خودت باش چون پسرا خوب بلدن با حرف هاشون یه دختر رو خام کنن فقط باهاش حرف بزن حتی نزار دستت رو بگیره که بفهم داره یه دختر متین و پاک رو انتخاب میکنه نه بعدا ها بگه دست خورده بودی تو و طعنه بزنه 

2731
چندسالته؟

واه نره ک چی بشه

من تشویق نمیکنم کسیو ب دوستی

ولی شمام زیاد سخت میگیری؟ حالا دو نفر باهم صخبت کنن میشه ناپاکی؟ 

من 29سالمه اشتباه کردم تو دانشگاه ب هیجکس اجازه ندادم بهم نزدیک بشه خیلی

یا بچها اکیپی میرفتن رستوران

من نمیرفتم

اشتباه کردم... الانم مجردم و خواستگار ندارم... خ بابا باید یجایی آشنایی شروع بشه دیگ

برای ازدواج خوب و خوشبختیم دعام میکنید؟ 
چرا میخوایم صحبت کنیم برا خاستگاری اونم تو کافی شاپی جایی 

یعنی خانوادشم خبردارن ک تورو میخواد...اگ فقط خودش میگ نرو 

فکرلمس کردن دستات یه سرانجام محاله......💔.کاش بیای بخوابم قسم میخورم برای همیشه بخوابم..............
خب دلیل منطقی بیارید مثلا من دوس دارم قطعی بشه خیالم از طرف مقابل دیگه بیاد خواستگاری

دقیقا ما هم کلا خواستگار خونه راه نمیدیم. با همسرم که اوکی شدیم و قطعی شد اومدن خونه مون خواستگاری. قبلش فقط بیرون. اونم دوتایی... وقتی خودمون مطمئن شدیم با مامانامون بیرون رفتیم بعدش تازه اومدن خونه. به نظر منم اینجوری بهتره. ولی خب هرکی یجور میپسنده.

چه مدته که باهم هستید؟و کلن اگه رفتی حتی نزار دستت رو بگیره شاید میخاد ببینه در چه حد سنگینی

ن عزیزم همچین چیزی ازم نمیخواد مطمعنم بخواد من اهلش نیستم فقط میخوام صحبت کنم 8 ساله باهمیم مشکل داشتیم نشده آنی قراره اخره بعدش خاستگاریه ب امید خدا اینم خودم گفتم بیا چون راهمون دوره گفتم رو دردو حرف بزنیم راحترم چون یک دور فقط دیدمش اونم درحد نیم ساعتی از دور حالا این حقم نیس کارم اشتباهی نمیرم ک تو خونه یا ماشینش 

2738
میگم میخوایم صحبتامون بکنیم برای خاستگاریم ون رامون دوره مامانم خبر داره 

بایداول باخانوادش در میون میذاشت

فکرلمس کردن دستات یه سرانجام محاله......💔.کاش بیای بخوابم قسم میخورم برای همیشه بخوابم..............
خب دلیل منطقی بیارید مثلا من دوس دارم قطعی بشه خیالم از طرف مقابل دیگه بیاد خواستگاری

بری سرقرار مرتب بعد وابسته بشی مجبور بشی طرفتو با نقاط ضعفش یا عیب هاش بپذیری البته اگر بیاد خواستگاری  حالا میگی ن مجبور نیستم بپذیرم ولی وابستگی این چیزا حالیش نیست 

من به همه خواسته هام رسیدم و میرسم آرزو ب دل تو گور نمیرم تازشم برای اون دنیامم کلی توشه میخوام جمع کنم آخه ما اینجا مسافریم میدونید که زندگی واقعی و من و شمای واقعی اونجاس اینجا ما ی کالبد مثل یک جلد و لباسیم موقعش که برسه این لباس پر از درد و غم و رنج  مادی رو میزاریم زمین و خیلی سبک و سریع میوفتیم تو تونلی ک هدایت میشم ب سمت حساب کتاب مبادا حتی شاخه درختی رو بشکنی حق کسی رو بخوری میگن اونجا بیشترین چیزی ک بازخواست میکنن حق مردمه حق الناسه مبادا گردنت بمونه وگرنه اونجارو هم خراب کردی خدا کمکمون کنه خدارو هزار بار شکر زندم ن بخاطر ترس از مردن بخاطر اینکه فرصت دارم اشتباهامو جبران کنم و در آخر یک صلوات بفرست برای حاجتم خدا خیرت بده ⚘
پس دوران آشنایی خواستگاری برای چیه؟برای همین شناخته...پس چی؟بره دست پسررو بگیره بیاره خونه بگه بفرما ...

مامانم خبر داره  میخوایم برنامه بریزیم برای خاستگاری چو ن راهمون دوره 😑

عزیزم لارم نیس چیزی بخری 

اگ کسی باید گل یا هدیه بیاره، ایشونه. 

ولی حواست ب رفتارت باشه... نه چیزه گرون سفارش بده نه ارزون

واقع بین باش. 

ب رفتاراش دقت کن

خسیس نباشه

مودب باشه

و.... 

برای ازدواج خوب و خوشبختیم دعام میکنید؟ 
والا م نم هیمنو میگم خیلی وقته رابطه داریم ولی راهمون دوره فقط خودم گفتم بیا چن ساعتی حرفمون بزنیم ب ...

چیزی نگیر براش. ولی اگه چیزی خوردین توی کافی شاپ یه تعارف بکن واسه حساب کردن. فقط یه تعارف کوچیک. بدون اصرار.

نری بهتره فکرم قدیمی نیست ولی تجربه دارم اینا میگذره بهتره بزاری بیاد خواستگاری بهتره اگر هم‌نیومد ب ...

خودم اصرار کردم بیاد برا حرف زدن اون بنده خدا گفته نمیخواد دوره یبار میام سر راست خاستگاری، 😑

2706