2726
عنوان

تفاوت اخرین پیامم ب دوتا از استادام + اسکرین شات 😂🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 1761 بازدید | 121 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی من که فکر میکنم هردو پیامت اشتباه بوده .... کارددرستی نکردی ابدا

واقعا ب درست بودنش فکر نکردم فقط میخواستم خالی شم . اون تهرانچی مخصوصا پدر مارو دراورد لعنتی اخرشم هیچ کدوم از دانش اموزاش نتیجه نگرفتن چون درس دادن بلد نبود فقط امتحان میگرفت

تنسی ، کانک لم تکن ... فراموش میشوی چنانکه گویا هرگز نبودی🙃
2728
استاد من تهران بود منطقه ۱ بعد اینکه دانشگاه تهران خونده سیستان نمیخواست بره که و بعد اینکه خونشون ت ...

خب با منطقه ۱ هم نمیشده ولی من راجب منطقه ۲ حرف میزدم ولی خب پزشکا تخصص میگیرن درامد همشون بالاس حتی کسی ک کارش خیلی خوب نیس ولی استادت استثنا ک شیمی تهران خونده موفق شده تو ایران خیلی از لیسانس ها دانشگاه ها خوبم باید تا دکترا بخونن تازه کارخوبی گیربیارن استارتر تو بخون بازم انشاالله پزشکی قبول شی 

به اموزشگاه شكايت مى كرديد ازش همتون اين كارا فايده نداره

اموزشگاه اخراجش کرد . شنیدم موقع رفتن حتی با مدیرمون دعوای لفظی شدید داشتن

بچه ها بیاین اینم عکس استاد اولیه ولی اسی بنظرم این خوشگلتره ها اشتب کردی باید پیام خوبارو واسه این میفرستادی😂😂😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

لطفا واسه حل شدن مشکلم حتی اگه شده یدونه صلوات بفرستین ممنون😔💔
بچه ها بیاین اینم عکس استاد اولیه ولی اسی بنظرم این خوشگلتره ها اشتب کردی باید پیام خوبارو واسه این ...

میخواستم ی تاپیک بزنم ب عشقشون عکسشونو جهانی کنم 😂😂😂

ن بابا همیشه همینجوری بودیم هممون باهاش . ادم سالمیه از اون مریضا نیست

کار اشتباه دومت زدن این تاپیکه شما به حریم خثوصی دو معلم تجاوز کردی عکسشون گذاشتن اینحا شاید بفهمن شاکی بشن

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2706