2737
2734
عنوان

اسنپ رو از گوشیم پاک کردم چون

| مشاهده متن کامل بحث + 1468 بازدید | 73 پست
ولی قصد دزدی نداشتن که. به نظرم به راننده زنگ میزدین و یک تذکر میدادین یا حتی پشتیبانی اسنپ. تا این ...

من هیچ کاری نکردم چون به یول همه خانوما گفتم اونم فکر کرده این بچه مسافرشه ولی یه جوری رفت که تخت بلقیسم با این سرعت نیاوردن واسه حضرت سلیمان

خب درسته اون این فکرو کرده ولی اولا با سرعت نور رفتن یعنی خدا شاهده کمتر از چن ثانیه من پشتش رفتم نب ...

میدونم الآن ناراحتیا

ولی اینم اغراقِ دیگه😁 خدایی با این سرعت امکان نداره

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچت چجوری به فکرش رسیده به راننده اسنپ بگه بزن بریم😐 ما هم بچه بودیم بخدا ولی نه در این حد شما ب ...

همینو بگو خودم موندم وقتی رسیدم خونه خواهرم بهش گفتم فهمیدی امروز چه اشتباهی کردی گفت نه😐بعد ده بار که در طول روز باهاش حرف زدم تازه فهمیده اشکال کارش کجاست

میدونم الآن ناراحتیا ولی اینم اغراقِ دیگه😁 خدایی با این سرعت امکان نداره

نه خب اینو که شوخی کردم ولی من پشت سرش رفتم دیدم نیستن رفتم سرکوچه کفشام همینجور دستم بود آخه بابا چه خبره این همه سرعت

2728
من هیچ کاری نکردم چون به یول همه خانوما گفتم اونم فکر کرده این بچه مسافرشه ولی یه جوری رفت که تخت بل ...

بله

ولی من اگر جای راننده بودم، با شماره شما تماس میکرفتم مطمئن شم. چون مسئولیت داره. شما به کلی برنامه رو پاک کردی. من میگم اگر تذکر بدین ممکنه به همه راننده ها این مسئله رو گوشزد کنن که چنین اتفاقی دیگه نیفته.

اگر جایی خطای کاری دارن، با اخطار ما شاید بهبود پیدا کنه شرایط. 😊

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.
بله ولی من اگر جای راننده بودم، با شماره شما تماس میکرفتم مطمئن شم. چون مسئولیت داره. شما به کلی بر ...

نه بابا من این تاپیک واسه همین زدم اصلا رسیدگی نمیکنن اسمش اینه که راننده ها تحت نظرن یه کلیپ دیدم دختره رو تپسی دزدیده بوده میگفت خودم فرار کردم هر چی زنگ زدم بعد چن روزم حتی جواب درست ندادن رفته بود شکایت کرده بود بازم هیچی خلاصه گه با این وضعیت هیچ امنیتی نداربم والا.منم چن روز بعد پاکش کردم

نه بابا من این تاپیک واسه همین زدم اصلا رسیدگی نمیکنن اسمش اینه که راننده ها تحت نظرن یه کلیپ دیدم د ...

اون دختری که داشتن میزدیدن رو تپسی حواب شون رو داد.

دقیقا واسه همین میگم پیگیری کنین. 

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.
اون دختری که داشتن میزدیدن رو تپسی حواب شون رو داد. دقیقا واسه همین میگم پیگیری کنین. 

اخرش چی شد خداییش اگه اینقدر سروصدا نمیکرد همه جارو پر نمیکرد عمرا اگه جوابشو میدادن

2738
اخرش چی شد خداییش اگه اینقدر سروصدا نمیکرد همه جارو پر نمیکرد عمرا اگه جوابشو میدادن

مثل که عذرخواهی کردن

و با تمام مدارک از خانم ازشون دفاع کردن و مثل که پیگیری کردن. 

من میخوام یکم انتقاد کنم

۱. خیلی کارت زشت و غیر منطقی بود که فقط جیغ میزدی در شان یک زن بچه دار نیست که عقب مونده ها فقط جیغ جیغ کنه باید مثه یه خانم متشخص و آبرودار خدنسردیت حفظ میکردی و خیلی آروم زنگ میزدی به اسنپی ببینی کجاست دیگه جیغ زدن نداره سعی کن خونسرد باشی احساساتی شدن و کولی بازی دراوردن رو همه بلدن

۲. بنظر من این قضیه تقصیر راننده نبود بیشتر تقصیر بچت و خودت بوده که اجازه دادی بپره توی کوچه و به مادرش احترام نذاشته که منتظرش بمونع

بازم خداروشکر که الحمد الله وگرنه والا بخدا :|
من میخوام یکم انتقاد کنم ۱. خیلی کارت زشت و غیر منطقی بود که فقط جیغ میزدی در شان یک زن بچه دار نیس ...

با حرفاتون موفقم ولی این ادبیاتتون و کلماتتون تو حلقم کولی بازی خخخخ