2733
2734

کار خوبی میکنی قلب خودتم اروم تر میشه

تاریخ انقضات تموم شده واسه همینه از Callتبدیل شدی به Missed Call  خب خب میخوام یه یادی کنیم از کسایی ک کنار ما بودن و الان کنار ما بودن ارزشونه  ببین معرفت خدایی هنوزم یه یادی ازت میکنم . ببین من یه بار بهت گفتم ن هنوزم جوابم همونه واقعا یه ادم تا چه قدر میتونه نامرد باشه بلاک کردنت از همه جا کافی نبود اومدی اینجا هه اسکار سمچ ترین فرد میرسه به تو ببین من باهاش دعوا کنم .قهر کنم و ... هیچ وقت از عشقم بهش کم نمیشه اینو تو سرت فرو کن شاید عقلی پیدا شد متوجه حرفم شدی یکم ادم حسابت کردم دور برندارتت اون کسی هم ک فرستاد اینجا بهش بگو عقده ای جای دیگه این ذات کثیفت نشون بده سرم درد میکنه حوصله بحث ندارم فقط میخوام بخوابم دیگه تمامش کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احسنت🌹 بخشس قلب و روح آدم رو مثه هنگام تولد پاک میکنه

🚫کاربرمرد🚫خیلی مواظبم تو چ تاپیکایی حضور داشته باشم اگر در تاپیک غیرمرتبطی آنلاین بودم ممکنه حواسم نبوده باشه که محض اینکه مطلع بشم خارج میشم%👈در تاپیکهایی با مضامین مشاوره،سوالات حقوقی،سوال درباره ی قرص و داروها در خدمتم و اگر جایی ببینم که نظر و اطلاعات من بدرد کاربر میخوره دریغ نکرده و راهنمایی میکنم🌹توجه داشته باشید که این سایت محدودیت جنسی نداره شما در بدو ورود دو گزینه رو مشاهده میکنید۱مردهستین یا زن این یعنی هردو هم اقا و هم خانم میتونن حضور داشته باشن محتوای ۸۰ درصد از تاپیک هام ربطی به اسم سایت نداره و هم اقایون و هم خانما میتونن تبادل اطلاعات داشته باشند و استفاده ببرند🚫توجه داشته باشید هیچگونه درخواست دوستی پذیرفته نمیشود و سوالات شما صرفا در تاپیکاها پاسخ داده میشود 🚫   🚫هرگونه بی احترامی و فحاشیه بی دلیل و صرفا بخاطر فعالیت ما در سایت در صورتیکه سایت این اجازه رو به ما داده فورا گزارش داده میشود🚫   الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته امیرالمومنین و اولاده المعصومین(ع)🍃   #ما_ملت_امام_حسینیم♥️
2728
2738

هیچوققققققت برادرشوهرمو نمیبیخشم هیچوقتتتتتتتتتتتتتتتتتت درسته من بد بودم اما من پیش خودمو خدای خودم توبه کردم وفادارشوهرمم وعاشقش 

اما اون همش پی آبرومه....مجرده اما ازشوهرم بزرگتره شنیدم سرطان ریه گرفته اگر روری هم بمیره نمیبخشمش و حلالش نمیکنمممممممممممممممگ😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭خدامیدونه ک چ عذابی میکشم وچ استرس وشکی بهم وارد میشه...😭😭😭😭😭😭باشوهرم چندسالهههه حرف نمیزنن قبل اینک من بیام...چند بار ب شوهرم گفته زنت اینجوری اونجوری....خونه مادرشوهرم حق نداریم بریم😭وگرنه شر میشه فوشم میده..ادم بی شرفیع مادرشوهرمم بی زبونه ازپسش برنمیاد......دعا کنید ابرومو نبره😭😭😭😭😭😭😭

پرنسسگیس بریده سابقم کاربری قبلم مال ۹۷.۷ رمز کادبریم یادم نمیاد                                                  ❣  همسرعزیزم باتمام وجوددوستدارم❣

کارت درسته ولی اونی که یه عمرزحمتشو کشیدم مثل اب خورون بهم خیانت کرد خودم هنوز بچه بودم مادرم فوت شد ولی شدم مادرش  چطور میتونم ظلمی که در حق من کروه ببخشم حقی که ارث پدرم بود ازم گرفت بقدری قلبم درد گرفت که سر دوماه رفتم بیمارستان ۹ میلیون بخاطر قلبم هزینه کردم بخاطرر ازارهای برادرم که مادری کردم براش  ببخشمش تا عنر دارم نمیتونم بگذرم از کارش واگذارش کردم بخدا گفتم تا زنده خستم حرفهایی که بهم زده سرش بیاد ببینم بعد بمیرم  وقتی این همه ظلم میکنن به ادم چطوری میشه بخشید به نظر من ادم یه غریبرو بیشتر میبخشه تا همخونشو

واقعا چطوری میشه زجری که کشیدیم بگذریم چطور 

نمیگذرم

پرنسسگیس بریده سابقم کاربری قبلم مال ۹۷.۷ رمز کادبریم یادم نمیاد                                                  ❣  همسرعزیزم باتمام وجوددوستدارم❣
2706