2726
عنوان

باپارتی با رتبه های 500 هزارشون میرن پزشکی

| مشاهده متن کامل بحث + 1565 بازدید | 109 پست

فاطیما خانوم ادم عاقل اگه یه مقدار پول داشته باشه بچشو بفرسته خارج بهتره.اینجا انسان و استعدادهاش تباه میشن مگر اینکه سهمیه ای باشی.هر چه زودتر بری بهتره.موندن تو ایران ظلم در حق فرزندتون و البته خودتون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فاطیما خانوم ادم عاقل اگه یه مقدار پول داشته باشه بچشو بفرسته خارج بهتره.اینجا انسان و استعدادهاش تب ...

وقتی نداریم چکار کنیم

وقتی ادم تو این جامعه با دوتا دختر بزرگ خودش کار میکنه و خرجو سختی میده چجوری بتونه بره

2728
منم دندان میخونم ولی دیدم که چه قدر با سهمیه همه چی به کامشونه از نمره و احترام و...تا حتی توی ازمون ...

ترم چندی🤩😍😍 عاشق دندونم

آموزش مجازی نقاشی 💚ایدی تلگرام 👇🏻naghashi1400 سفارش ((طراحی چهره)) قبول میشه👩‍🎨😙
کافیه فقط تو نت بزنی کارنامه های ایثار گران تا ببینی چی بودن و چی شدن😕😂🤦🏻‍♀️

از نزدیک دیدمشون دیگه. نت چه جفاها به من نکرد😢 اعتماد ندارم بهش⁦☹️⁩

فَقُطِعَ دَابِرُ الْقَوْمِ الَّذِينَ ظَلَمُوا وَالْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ (سوره انعام/٤٥)🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر شوروی ریشه ی ظلم کمونیست ها رو از سر ما برداشتی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر منافق خطر حملات تروریستی رو از ما دور کردی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر صدام پوزه اون جلاد رو به خاک مالیدی. 🙏خدایا ما رو از ظلم آمریکا و تحریم و فشار حداکثری نجات بده 🙏به حرمت خون حاج قاسم که میدونم خیلی دوستش داری⁦❤️⁩... 🤲مرگ بر آمریکا🤲
ترم ۲... تازه اول کارم😅

😍جوجه ای هنوز پس  ورودی بهمن بودی؟ 

این دوترم هم مجازی بود همش اره؟ 

آموزش مجازی نقاشی 💚ایدی تلگرام 👇🏻naghashi1400 سفارش ((طراحی چهره)) قبول میشه👩‍🎨😙
😂😂تقریبا ...بله بهمن رفتم مجازی هم بوده فعلا کار عملی نداشتیم بریم دانشگاه...شمام دانشجو دندانی؟

من ن پرستاری ولی  احتمالا کنکور بدم  دندون رو خیلی خوشم میاد رشته جذابیه😋

موفق باشی💚🤩

2706