2733
2734
عنوان

خدا سریع جواب کار بدم و میده

129 بازدید | 9 پست

خواهرشوهرم مریضه و کاملا درکش میکنم اتفاقا گاهی خودم میبرمش دکتر ولی دیگ خیلی زیادی از حد وابسته به سرم و آمپول حتی تو ی روز سه بار رفت دکتر هربار پست سرش غرغر میکنم که چرا میره خودم مریض میشم من ک منظور بدی ندارم بخاطر خودش میگم اما خدا سریع جوابه حرفمو میده 

خدا برا منم سریع الحسابه 

فکر اشتباه از ذهنم بگذره تاوانشو پس میدم سرییییع

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
خدا برا منم سریع الحسابه  فکر اشتباه از ذهنم بگذره تاوانشو پس میدم سرییییع

دقیقا منم اینطوری ولی خدایی منظور بدی ندارم بخاطر خودش ناراحت میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حیلی خوبه اینطوری.. چون جداب شو تو همبن دنیا میبیتی سریع و گناهت پاک میشه همین جان.. اون دنیا لازم نیس عذابش و بکشی.. خدا خ دوستت داره

مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده.
خب حتما حالش بد میشه که میره کسی تو این دوره زمونه الکی پول واسه چیزی خرج نمیکنه که

میفهمم ولی گاهی واقعا نیاز نیس دیگه انقد سرم و آمپول زده ی مطب تو شهرمون دیگ قبولش نمیکنه میگه تو بیخود انقد آمپول میزنی ب خاطر خودش میگم

2738