2726
عنوان

ادامه بدم یا ندم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 764 بازدید | 108 پست
اره اطلاعات زیاد ندارن در مورد پرستاری واینا بشون میگم عین معلمه زود میره سرکار ولی میگن ولی این بیک ...

🤦🏻🤦🏻

خدایا بر زبان ما "شکر" را جایگزین "ناله و غرغر" بفرما

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تجربه این مدل دوستی رو خیلیا دارن سعی کن از تجربه‌ بقیه درس بگیری، رشته تحصیلی خوبی داری و تو شهر خودتون موقعیتای بهتری در آینده برات پیش میاد. 

و یه نکته مهم: پسرا اون چیزی نیستن که وانمود می‌کنن.

2728

ترم۴ ب بعد پرستاری خیلی درساش جدی تر میشه ما دخترام عاشق ک بشیم کلا حس درسمون نمیاد ب نظرم خیلی روش حساب نکن ادم با طرف ۲۰ سال فامیلی داره اخرش گندش در میاد چ برسه ب یه غریبه ک فقط چت کردین بنظرم بچسب ب درست 

خدایا بر زبان ما "شکر" را جایگزین "ناله و غرغر" بفرما
همش ترس داره ناراحت بشم😐

پ اگه نمیخوای ادامه بدی بگو یه خواستگار دارم میخوام بهش فکر کنم بعدم چتهات رو کمتر کن و بعدم کات کن

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
همش ترس داره ناراحت بشم😐

بهت قول میدم اونیکه میخواد واست کتاب بیاره اگه طرف مقابلت واقعا پسر باشه خودشه نه دوستش

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
الان هدیه رو از دوستشون بگیرم خطرناکه؟؟؟ 

ب نظرم ادامه ارتباطت خطرناکه

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
2706