2737
2734
عنوان

بنظرتون ممکن کرونا باشه؟؟

136 بازدید | 21 پست

سلام شبتون بخیر🌹

بچه ها من کلا جایی نمیرم اگرم مجبوری برم دوتا ماسک میزنم و بعدبرگشت حتما حمام میرم و همه چی رو میشورم

از سرشب نفس عمیق که میکشم انگار ته ته قفسه سینم درد میگیره ومیسوزه 

چتدرور پیشم ۳ روز پشت سرهم سردرد شدید داشتم 

بنطرتون ممکن خودش باشه؟

بیشتر نگران اینم پدر مادرم که سنشون بالاتره نگیرن 

اگر مشکوکه توی خونه ماسک بزنم حتما 😥

ممنونم🌸😷

اگر براتون مقدوره واسه خوشبختی و عاقبت بخیری دنیا واخرت  همه مردم و جوونا از جمله خودم دعاکنین❤🧡

علائم مهمه ولی تا ازمایش ندی مشخص نیس که کروناست یانه 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
علائم مهمه ولی تا ازمایش ندی مشخص نیس که کروناست یانه 

ممنونم عزیزم🌸

پس برا احتیاط ماسک بزنم چندروزی رو🙁

اگر براتون مقدوره واسه خوشبختی و عاقبت بخیری دنیا واخرت  همه مردم و جوونا از جمله خودم دعاکنین❤🧡

بس نفس عمیق کشیدی اعماق وجودت کم آورده😆 برو بخواب فاز الکی ورداشتی منم اوایلی که کرونا اومده بود همین حسو پیدا کرده بودم 😂

من اینجا جز دو تا دوست قدیمی کسی رو نمیشناسم، به من برای موندن انگیزه بیشتری بدین😂
کاش اگه قراره حتما کسی کرونا بگیره حداقل  امثال شمایی که رعایت کردید نباشه به امید خدا که نیس& ...

ممنونم عزیزم🌹

انشالله 😘

2738
بس نفس عمیق کشیدی اعماق وجودت کم آورده😆 برو بخواب فاز الکی ورداشتی منم اوایلی که کرونا اومده بود هم ...

😂😂😂ممنون

بله علایم کرونا هستش ولی با ازمایش معلوم میشه فاصله رو رعایت کن 

ممنونم عزیزم 

حتما🌹

کاش اگه قراره حتما کسی کرونا بگیره حداقل  امثال شمایی که رعایت کردید نباشه به امید خدا که نیس& ...

به خدا همین ماها که رعایت میکنیم گرفتار میشیم 

بعد اطرافم انقد کسایی هستن که مسافرتم میرن و ماشاالله سالم 😔بخدا نمیگم چرا اونا نگرفتنا دلم ازین همه رعایت که کردم میسوزه 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 

چه جالب من تو این چند ماه که کرونا اومده تا حالا ۴ بار دقیقا چهار بار شده که سینم موقع نفس عمیق خندیدن و...میسوزه تازه سرفه هم میکردم😑یعنی ممکنه چهار بار کرونا گرفته باشم و هنوز زنده باشم؟؟؟🤐

2706