2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برای منم بگیر😆

در هر حال خدا را شاکر باش حتی اگر بلا بر تو نازل شود و از فراز و نشیب زندگی خسته شده باشی. با خودت کنار بیا با اشک و غم کاری از پیش نخواهی برد. سرنوشت حوادث زیادی برایت رقم زده. مرد عمل باش تا با همه ی آنها مقابله کنی و به دولت برسی.

غم روزگار رو نخور واز حال نهایت استفاده رو ببر چرا که هیچکس از اینده خبر ندارد پس از زندگیت لذت ببر.

🌹ممنون

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است...گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود🌿
2456
منم میخام😢😁

با خلق خوش، دوستان زیادی را به خود جلب می کنی. ریا و دروغ را از خود دور کن. از موفقیت های خود دچار غرور کاذب نشو تا شکست نخوری. دوستان را برای روزهای آینده نگه دار تا تنها نباشی.

من پاک نیستم عزیزم شما نمیتونید برام بگیرید؟ بنادق چی هست؟ 

منم پریودم 

هست گذاشتم استخاره بنادق

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    

استخاره با بنادق

این استخاره معتبری هست و خیلی راحت تر از استخاره های دیگست

این دفعه باید اول حاجت خودتو قصد کنی بعد دوتا ورق میگیری تو یکی مینویسی ((لا)) ویکی دیگه ((نعم))

که معنی ((لا )) یعنی نه

معنی ((نعم)) بله هست

این دوتا ورقو هر کدوم میزاری توی گلوله ایی گل یا همون خاک

خاک باغچه هم بگیری درسته اما نباید غصبی باشه یا نجسی باشه مخصوصا اونایی که خونشون سگ دارن

بعد اوندوتا گلوله از خاکو یا همون گل رو میزاری بعدش دورکعت نماز میخونی بعد اون دوتا ورقو بزار زیر لباست بگو  :

یا الله انی اشاورک فی امری هذا و انت خیر مستشار و مشیر فاشر بما فیه صلاح حسن عاقبت

چون من کیبوردم فارسیه نمیتونم به عربی بنویسم بخاطر همین به انگلیسی مینویسم هرچی مینویسم همون طوری هست بخونین

YA ALLAHO ANNY OSHAVEROKA FI AMRI HAZA VA ANTA KHAYRO MOSTASHAREN VA  MOSHIREN FAASHER ALAYYA BEMA FIHE SAIAHON VA HOSNO AGHEBATEN

بعدش دستتو بزار تو لباست یکی رو بردار اگرنعم بود اون کار رو بکن اگه لا بود نکن که خیر نداره واست

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    

شنبه : از طلوع افتاب تا ساعت 10 ، بعد از اذان ظهر تا ساعت 4

یکشنبه : از طلوع افتاب تا ساعت 12 ،بعد از ساعت 4 عصر تا مغرب

دوشنبه :از طلوع فجر تا طلوع افتاب ، ولعد از ساعت 10 تا 12 ظهر ،از ساعت 4 عصر تا عشا وقت خوابیدن

سه شنبه : از ساعت 10 صبح تا ساعت 12 ظهر ،بعد از ساعت 4 عصر تا عشا وقت خوابیدن

چهارشنبه :از طلوع افتاب تا ساعت 12 ظهر ، بعد از ساعت 4 عصر تا عشا تا وقت خوابیدن 

پنچشنبه :از طلوع فجر تا طلوع افتاب ، و بعد از ساعت 12 ظهر تا عشع وقت خوابیدن 

جمعه : از طلوع فجر تا طلوع افتاب ، وبعد از زوال تا ساعت 4 عصر

اگر غیر از این ساعت ها استخاره گرفته بشه اشتباه هست 

برای اطمینان بیشتر 5 دقیقه دیرتر از ساعت استخاره بگیرین و 5 دقیقه اخر دیگر استخاره نگیرید 

بخاطر چی الان میگید ؟؟

بخاطر اینکه ممکنه زمان شما 5 دقیقه این ور تر اون ورتر باشه 

بخاطر همین میگم که کامل درست باشه 

موفق باشید  

اگر سوالی داشتید من هستم        

2714