2733
2734

ماخونمون ۱۰۰ متره مرکز شهر هم هستیم مال خودمونه مستاجرنیستیم اپارتمانه و اینکه میدونید ک اپارتمال بدی های خودشو داره چون تک واحدی نیستیم ولی خداییش خود ساختمون ک توشیم خوب و شیکه مشکلی باهاش ندارم همسایه ها اذیت میکنن سرو صدا و پارکینگ اینا.جداازینا من دخترم دو سالشه و اصلا نمیتونه بازی کنه و بالاپایین بپره همش حوصلش سرمیره باید ببرمش کوچه!حالا خونه ی مامانم توی شهرکه ک با خونه ی من یه ربع فاصله داره مرکز شهر نیس ولی دورم نیس خونشون دو طبقس مامان اینام طبقه ی بالان و همسایشون ک طبقه پایینه خونش حیاط داره و کلا راهشون از مامان اینای من جداس از دوتا کوچه ی جدا رفتو امدمیکنن بهترین جای شهرکه بر خیابون دو کله حالا طبقه پایینی مامان اینام قصد فروش داره وخونه رو تخلیه کرده ۱۰۰ مترم هس ولی حیاط و یه انباری بزرگ اندازه ۱۵_۱۶ متری داره من خیلی دوس دارم برم پیش خانوادم چون بچه کوچیک دارم و اونا خیلی کمکم میکنن و حیاط داره و برا بچم خیلی خوبه خودمم خیلی دوس دارم حیاط داشته باشم بعد میگم مگه ما چقد قراره عمر کنیم ک از خانوادمون دور باشیم اینجا درسته زیادم دور نیستم اما شوهرم با خانوادم قهره رفتو امد نمیکنیم ولی برم اونجا خودم تنهایی میتونم برم پیششون ازین طرفم شوهرم میگه من نمیام اونجا خونه بخرم چون نزدیک اونا میشیم و من نمیخوام ببینمشون وقتی قهریم چرا برم طبقه پایینشون حالا من چیکار کنم خونشون موقعیتش خیلی خوبه زود فروش میره شوهرمم نمیدونم چجوری راضی کنم ولی من دیگه اینجا نمیتونم دووم بیارم همش دورم از خانوادم شوهرمم صبح تا شب سرکاره و من تنهام میخوام چیکار مرکز شهرو مهم خونوادمن!شما بودید چیکار میکردید.؟؟چجوری راضیش کنم؟؟؟ برم یا بمونم؟؟

وخدایـــــــــی کــ بشـــــدت کافـــیست...♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چ از خانواده خودت چ شوهرت دور باش

خانواده خودم چه ضرری میتونن برسونن ب من بعد واحد مستقله حتی راهشون جداس درشون یکی نیس فقط طبقه ی بالان اونا

عزیزم اگه شوهرتم میگف بریم پایین مامانم بشینیم و مگه چقد زنده ایم از خانواده دور باشیم تو راضی میشدی بری خصوصا که قهرم باشه

اومدم آرزو ڪنم خدا ڱفت ٺو یڪے دیگہ خفہ شو ٺو خودٺ آرزوے خیلیایے😎
2738
آشتیشون بده خب....چراقهره،؟؟

کلا پیچیدس منم با خانواده شوهرم قهرم و اونجا نمیرم خانواده باهم دعوا کردن ینی منو شوهرم دعوا کردیم با بچه بازی های شوهرم خانواده هامونم فهمیدن و اونام دعواشون شد و اصلا راه اشتی نداره خودمم موافقش نیستم

اگه واقعا دلش نمیخواد مجبورش نکن بعدا سرت غر میزنه 

قبلا ک اشتی بودیم راضی بود خودش کفت بریم اونجا خونه بگیریم حیاط دار باشه حتی چندتا هم رفتیم دیدیم حالا سر اینکه قهره بچه بازی درمیاره اصلا چ ربطی داره راه جداس تو کوچت هم فرق داره با خانواده ی من حتی

2706