2726
عنوان

شکست عشقی

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 43 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خیلی وقته بهم ثابت شده الکی دستو پا نزنم توی زندگیم،کسی که سهم من نیست هیچوقت مال من نمیشه اگر هم بشه موقته،ولی کسی که سهم من باشه ازش فرار هم کنم باز مال من میشه!

دنبال سهمت باش!منظورم این نیست بگرد دنبالش،منظورم اینه واسه عاشق شدن عجله نکن تا سهمتو بتونی پیدا کنی!این روزایی که حرومه آدمای اشتباهی میکنی روزای عمرته که میره!حالا که فهمیدی دلش پیشت نیست غصه خوردنت به چیه؟فکر کردی با غصه مال تو میشه؟فکر کردی عاشقت میشه؟من خودم پنج سال عاشق بودم،مال من شد؟نه نشد،تا دلت بخواد غصه خوردم،تلاش کردم ولی نشد!الان میگم خداروشکر نشد ولی خب بهای سنگینی براش دادم،چون نخواستم باور کنم مال من نیست

ان شاءالله عاقبت به خیری برای همه،ان شاءالله هیییچکس از نعمت سلامتی محروم نشه و نباشه،ان شاءالله خوشبخت شدن همه،ان شاءالله عاشقا به عشقشون برسن و مجردا بهترین همسر نصیبشون بشه،ان شاءالله هیچکس از نعمت پدر یا مادر شدن محروم نشه
درسته  میدونن بدردم نمیخوره ولی دوسش دارم😔

میگذره....بهت قول شرف میدم

🤍💜 هر آنکه جانب اهل خدا نگه دارد     خدایش در همه حال از بلا نگه دارد     حدیث دوست نگویم مگر به حضرت دوست     که آشنا سخن آشنا نگه دارد  🤍💜                                                                                                                                                                                              در رابطه با داستانم: با قلم نه چندان خوبم آمیخته با ناااگفته های تلخ و گفته های آمیخته با احساسات و نیم‌چه خلاقیت داستان سرایی ام ‌🤍          داستان رو قریب به دو سال پیش نوشتم به دیدگاه مقاله یا رمان یا غیره ... بخوانید.  درس عبرت و نکات مفید رو در ذهن بسپارید و تمام!!!   پس خواهشمندممم دوست عزیز و مهربانم از احساس ترحم و دلسوزی و گرفتن شماره و آیدی و ایمیل و عکس من و پیام های ترحم آمیز خودداری کنید !!!  چون هدف از نوشتن گذشته ها،جلب توجه و ترحم نبوده و از اینکه این حس رو به من القا نمیکنید ممنونم 💜!!    بعضی از کسایی که داستانم رو میخونن میخوان بدونن الان چطورم ! من خوبم بدنیستم! شما چطورید؟☺️   
[QUOTE=156843381]آره اشتباه منم همین بود[/QUOTبله تو زمونه خوبی زندگی نمی‌کنیم و گاها بعضی عواطف و ا ...

آره دقیقا 

شبا انقد دلتنگش میشم که 

ولی از وقتی فهمیدم که من تو زندگیش هیچ نقشی نداشتم نسبت بهش سرد شدم

2706