2737
2739
عنوان

فقط یک نفر بیاد مشاعره لطفا☘

646 بازدید | 166 پست

حوصلم سر رفته 

دلم مشاعره میخواد 

اگه مشاعره مشروط باشه که خیلی بهتره 

مثلا یه کلمه انتخاب کنیم فقط با اون شعر بگیم 

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@

بشنو از نی چون حکایت می کند 

از جدایی ها شکایت می کند

میدانی جذابیت کار خدا به چیست؟اینکه بخواهند نامت را خراب کنند و بعد نامت ترند اول جستجوی گوگل شود🌹کاش می گذاشتند گمنام بمانی.سر زبان ها افتادنت برایشان بد تمام می شود ای دلیل خلقت عالم 😍روحی لک فدا یا رسول الله❤یک روز ...شاید جمعه...حوالی عصر یا حتی صبح...نمیدانم....بیا سر زمانش حرفی نزنیم که دل خون است و جان خسته...اما میدانم...یک روز از کنار دیوار کعبه مردی خواهد آمد با ندای انا المهدی...آن روز تمام قناری ها آواز خوشی سر می دهند.و زمین...این زمین یخ زده ...بوی بهار می گیرد...و آن روز تمام عالم حسینیه می شود...وقتی پسر فاطمه به بغضی ۱۴۰۰ ساله می گوید..همانا جدم حسین را تشنه لب شهید کردند😔و بقیع ....آه بقیع...اللهم عجل لولیک الفرج

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
خوش اومدی

قربونت

میدانی جذابیت کار خدا به چیست؟اینکه بخواهند نامت را خراب کنند و بعد نامت ترند اول جستجوی گوگل شود🌹کاش می گذاشتند گمنام بمانی.سر زبان ها افتادنت برایشان بد تمام می شود ای دلیل خلقت عالم 😍روحی لک فدا یا رسول الله❤یک روز ...شاید جمعه...حوالی عصر یا حتی صبح...نمیدانم....بیا سر زمانش حرفی نزنیم که دل خون است و جان خسته...اما میدانم...یک روز از کنار دیوار کعبه مردی خواهد آمد با ندای انا المهدی...آن روز تمام قناری ها آواز خوشی سر می دهند.و زمین...این زمین یخ زده ...بوی بهار می گیرد...و آن روز تمام عالم حسینیه می شود...وقتی پسر فاطمه به بغضی ۱۴۰۰ ساله می گوید..همانا جدم حسین را تشنه لب شهید کردند😔و بقیع ....آه بقیع...اللهم عجل لولیک الفرج
بشنو از نی چون حکایت می کند  از جدایی ها شکایت می کند

دست در حلقه آن زلف دو تا نتوان کرد 

تکیه بر عهد تو و باد صبا نتوان کرد

زان یار دلنوازم شکریست با شکایت  گر نکته دان عشقی خوش بشنو این حکایت

تا ک میجستم ندیدم تا بدیدم گم شدم

گم شده گم کرده را هرگز کجا یابد نشان

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
تا ک میجستم ندیدم تا بدیدم گم شدم گم شده گم کرده را هرگز کجا یابد نشان

نفس برآمد و کام از تو برنمی آید 

فغان که بخت من از خواب در نمی آید

2738
دست در حلقه آن زلف دو تا نتوان کرد  تکیه بر عهد تو و باد صبا نتوان کرد

ای هد هد صبا به صبا میفرستمت

بنگز که از کجا به کجا میفرستمت

ای هد هد صبا به صبا میفرستمت بنگز که از کجا به کجا میفرستمت

تا معطر کنم از زلف  نسیم تو مشام 

شمه ای از نفحات نفس یار بیار 

نفس برآمد و کام از تو برنمی آید  فغان که بخت من از خواب در نمی آید

دلبرا بنده نوازیت ک آموخت بگو

ک من این ظن ب رقیبان تو هرگز نبرم

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
تا معطر کنم از زلف  نسیم تو مشام  شمه ای از نفحات نفس یار بیار

زلف بر باد مده تا ندهی بر بادم

ناز بنیاد مکن تا نکنی بنیادم

دلبرا بنده نوازیت ک آموخت بگو ک من این ظن ب رقیبان تو هرگز نبرم

مرا از توست هر دم تازه عشقی 

تو را هر ساعتی حسنی دگر باد 

زلف بر باد مده تا ندهی بر بادم ناز بنیاد مکن تا نکنی بنیادم

می میخور با همه کس تا نخورم خون جگر 

سر مکش تا نکشد سر به فلک فریادم

2706