2726
عنوان

پیش مامانم خابیدم خب 😂

252 بازدید | 18 پست

خواب میبینه یهو حرف میزنه تو خواب

الان گفت اه هیش ساکت😂😂😂😂😂😂

من پرام میریزه از ترس ولی خیلی خندم میگیره 😁😂😂😂

براتون پیش اومده شوهرتون یا کسی توخواب حرف بزنه😂😂

در 🌸۹۹/۹/۹🌸 کرونا از بین رفته شوهرمم کار پیدا کرده داریم‌کارای عروسیمونو میکنیم ....۱سالو ۶ماهه عقدم برای درست شدن کار شوهرم یه صلوات بفرستید💖تیکرمم تیکر وقتیه شوهرمو بعد ۱ ماه میخام ببینم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من سال اول زندگیم همسرم تو خواب ازش سوال میکردم جواب میداد ولی بیدار که میشد هیچی یادش نمیومد ..هم میترسیدم هم میخندیدم ..هم کای شیطنت میکردم تو سوال پرسیدنام😂😁

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  

من کسی تو خواب بخنده فرار می کنم 🤣🤣🤣🤣🤣

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 

کل خانواده من تو خواب حرف میزنن جز خودم و مامانم 

یعنیا تو سکوت شب ادم خودشو خیس میکنه از ترس 

هیچوقتم برام عادی نشد حرف زدناشون 

هربار مث چیییی میترسم 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
اخیی😍 ان شاء الله خدا مادرتون براتون حفظ کنه 💕

ممنون عزیزم تک فرزندم و بسیار وابسته

در 🌸۹۹/۹/۹🌸 کرونا از بین رفته شوهرمم کار پیدا کرده داریم‌کارای عروسیمونو میکنیم ....۱سالو ۶ماهه عقدم برای درست شدن کار شوهرم یه صلوات بفرستید💖تیکرمم تیکر وقتیه شوهرمو بعد ۱ ماه میخام ببینم  

شوهرم بشدت حرف میزنه اولین بار ک فهمیدم خیلی ترسیدم ازش عقد بودیم گفتن حتما دیوونه ای چیزیه😂

الانم همینطوره مثلا پامیشه میگه بچه کو میگم اینجایه خوابه میگه آره مراقب باش نیفته از پله بعد میخوابه😑😵

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی

وقتی داشتیم خونه میساختیم شبها محمد تو خواب همش میگفت سیمان میخوای؟

گچ بیارم؟

چقدر شن بخرم؟

دلم براش میسوخت

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
شوهرم بشدت حرف میزنه اولین بار ک فهمیدم خیلی ترسیدم ازش عقد بودیم گفتن حتما دیوونه ای چیزیه😂 الانم ...

من شوهرم حرف نمیزنه تو خواب ولی شوت میکنه😂😂😂

2706