2726
عنوان

طرفم خب ک باهاش قهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 514 بازدید | 86 پست
امیدوارم ک همین حرص دادن باشع پای کسی در میون نباشه

صددرصد همینطوره پسرا دنبال نقطه ضعفن نفهمون که متوجه انلاین بودنش شدی بذار اون حرص بخوره بفهمه ناراحت شدی دفعه بعدم همینکارو میکنه

اومدم آرزو ڪنم خدا ڱفت ٺو یڪے دیگہ خفہ شو ٺو خودٺ آرزوے خیلیایے😎
بنظرتون تا الان آنلاین با کس دیگه ای هست؟ :)

احتمال همه چی هست عزیزم
عموما آقایون کار زیادی تو واتسپ با همجنس یا خانوادشون ندارن مگر اینکه یه گروه دوستانه ای چیزی داشته باشن

بهتره درست درمون و واضح و شفاف با هم صحبت کنید و تکلیف خودتون رو روشن کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

صددرصد همینطوره پسرا دنبال نقطه ضعفن نفهمون که متوجه انلاین بودنش شدی بذار اون حرص بخوره بفهمه ناراح ...

تازه افلاین زد😭

شما جای من بودی برا آشتی پیش قدم میشدی؟؟ یا منتظر میمونی خودش بیاد

2728
احتمال همه چی هست عزیزم عموما آقایون کار زیادی تو واتسپ با همجنس یا خانوادشون ندارن مگر اینکه یه گرو ...

میگین فردا خودم بهش پی ام بزنم ؟ آخه من میترسم پی ام برم سرد رفتار کنه ک مثلا برم منت کشی...

مقصر کدومتونید؟؟

عزیزم اون تاپیک منو ک عنوانش؛ بیاین ببینین کدممون مقصریم بیشتر رو بخون بیا نظر بده اونجا کامل ندشتم

منم میگم اون مقصره ولی بعضیا گفتن تو مقصری..

عزیزم اون تاپیک منو ک عنوانش؛ بیاین ببینین کدممون مقصریم بیشتر رو بخون بیا نظر بده اونجا کامل ندشتم ...

هم تو مقصری که الکی گیر دادی بهش دقیقا مث من😐هم اون که داره میپیچونه که بیشتر بحث نشه الان جفتتون ولی خب تو کشش دادی ولی بیخیال من انقد پیش قدم شدم که الان همش قهریم منتظر بمون خودش بیاد

میگین فردا خودم بهش پی ام بزنم ؟ آخه من میترسم پی ام برم سرد رفتار کنه ک مثلا برم منت کشی...

بذار فکر کنه رفتی منت کشی!!! چی میشه مگه؟؟؟؟ آخه واقعا معنی عشق این نیست

من اینقدر عاشق طرفم هستم که خاک پاشم... اونم همینطوره... اصلا تو عشق واقعا «من و تویی» وجود نداره

چرا خودتونو عذاب میدین و معلق نگه میدارید؟ حیفه بخدا ... عمر داره میگذره

تو رابطه ی غلط نمون

برای آدم غلط حرص نخور و گریه نکن و وقت نذار

برو ببین داره چیکار میکنه... اگه وفادار نیست که ارزش این همه انتظار و آمار گرفتن رو هم نداره دیگه عزیزم

امیدوارم زودتر از فکر و خیال راحت بشی

هم تو مقصری که الکی گیر دادی بهش دقیقا مث من😐هم اون که داره میپیچونه که بیشتر بحث نشه الان جفتتون و ...

مطمئنی خودش میاد؟؟ 

خیلی لج و مغروره بی حد و اندازه..

میترسم ی وقت سرد نشه؟؟

بذار فکر کنه رفتی منت کشی!!! چی میشه مگه؟؟؟؟ آخه واقعا معنی عشق این نیست من اینقدر عاشق طرفم هستم ک ...

چطوری بدونم ک چیکار میکنه مگ بهم میگه؟؟

مثلا فردا پی ام زدم سلام خوبی چ رفتاری از خودش نشون بده ک متوجه بشم منتظرم بوده و با کس دیگه ای نبوده؟؟

مطمئنی خودش میاد؟؟  خیلی لج و مغروره بی حد و اندازه.. میترسم ی وقت سرد نشه؟؟

اگه دوست داشته باشه حتما میاد وگرنه عشق یه طرفس که باهمچین چیز پیش پا افتاده ای سرد بشه 

خوشت میاد همش خودتو تحمیل کنی اگه بیاد سراغت حتی معذرت خواهی ام نکنه و بگه تو مقصری یا بگه بیا مشکلو حل کنیم معلومه اونم مثل تو نگران رابطس وگرنه که براش مهم نیستی

2706