2733
2739
عنوان

طرفم خب ک باهاش قهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 514 بازدید | 86 پست
ای جاان🙈🙈 باور کن هرچه کردم نتونستم پی ام بزنم..غرورم نمیزاره  میگم اگ خوشش بیاد خودش میاد& ...

دیدی پس خودتم عین اون لجباز و مغروری

در و تخته جور شدن با هم خدایا شکرت  

اگه اونجا بودم موهاتو میکشیدم از حرص  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهان ن این دوست پسرمه شوهر ک قهر نمیخوادوو برو باهاش دوست شو

چه فرقی میکنه مام تو دوستی امکان نداش یه ساعتم قهر کنیم سه سالم باهم بودیم الانم ۶ ساله ازدواج کردیم تازه یه ساله شوهرم همش قهر میکنه..شما که تو دوستی همش قهرین وای به حال بعدش☹

اومدم آرزو ڪنم خدا ڱفت ٺو یڪے دیگہ خفہ شو ٺو خودٺ آرزوے خیلیایے😎
2728
چه فرقی میکنه مام تو دوستی امکان نداش یه ساعتم قهر کنیم سه سالم باهم بودیم الانم ۶ ساله ازدواج کردیم ...

منظور اینکه شوهر هرچی باشه شوهره معلومه مال خودته تعهدی چیزی هست ...ولی دوست پسر نه 

دلم ازش پره مثلا چرا تا الان انلاینه آنقدر اخه😢

خب وقتی با سیاست رفتار نکردی همینه دیگه

طرفو ول کردی به امون خدا تا به نبودنت عادت کنه و بره یکی دیگه رو جایگزین کنه و به یکی دیگه عادت کنه

چرا آخه خراب میکنید رابطتون رو  

2738
منظور اینکه شوهر هرچی باشه شوهره معلومه مال خودته تعهدی چیزی هست ...ولی دوست پسر نه 

درست میگی عزیزم ولی خب الان زمونه خیلی خراب شده هواست به جفتشم باید باشه متاسفانه ولی درکل زیاد ناراحت نکن خودتو اون میخواد تورو حرص بده

اومدم آرزو ڪنم خدا ڱفت ٺو یڪے دیگہ خفہ شو ٺو خودٺ آرزوے خیلیایے😎
خب وقتی با سیاست رفتار نکردی همینه دیگه طرفو ول کردی به امون خدا تا به نبودنت عادت کنه و بره یکی دی ...

حالا من ول کردم ب امون خدا اون چرا منو ول کرده ب امون خدا؟؟😢

نمبتونه ی خبری ازم بگیره؟

حالا من ول کردم ب امون خدا اون چرا منو ول کرده ب امون خدا؟؟😢 نمبتونه ی خبری ازم بگیره؟

والا به هر دوتون باید همینو گفت

کسایی که واقعا عاشقن اینقد طولانی قهر نمیکنن

و نمیتونن تا ۳ روز از هم بی خبر بمونن

یه تجدید نظری رو رابطتون بکنید

2706