2733
2734
عنوان

شوهر جو گیرررررر😢😢😢😢

542 بازدید | 34 پست

وای دیگه خستم از دستش اصلا نمیدونه چیکار کنه عصبیه ب شدت سر هر چیزی فقط بلده داد بزنه ن فقط با من ها با خانوادشم 

اما رفتار برادر شوهرم چقد اقا خیلی خوبه هر چی از یه مرد زندگی میخواستم اون داره 

امشب بهم گفت تو چجوری با این سر میکنی؟ 

اینو ک گفت بغض گرفتم دیگه حوصله شوهرمو ندارم 

از اونورم دعا میکنم برادرشوهرم انقد خوب باشه تا حداقل جاریم خوشبخت باشه با اینکه شوهر من تحصیل کردس و اون دیپلممه 

یه پسر دارم تاج سره😍😍😍تیکر تولد۲ سالگی پسرم😚😚😚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وای من عنوان تاپیکتو یه چیز دیگه خوندم😨

انقد تاپیک میزنم تا بترکین😂💔                                                               هی منو ریپ لای کن بگو چه امضایه باحالی داری تا اونی که پستتو میبینه بیاد امضای منو بخونه و بفهمه ایسگاش کردیم❤😂              هی تو الان ایسگا شدی😂
2738
تو آروم باش و آروم بودنو بهش یاد بده وقتایی که ارومه بهش محبت و‌توجه کن بهش بگو بهترین مرد دنیایی کم ...

حتی نمیخوام دیگه باهاش زیاد هم کلام بشم حوصلشو ندارم اروم شدنی هم نیست

یه پسر دارم تاج سره😍😍😍تیکر تولد۲ سالگی پسرم😚😚😚

امان ازشوهرجوگیرچندشبه منوبیخوابذکرده ازغصه نمیتونم بخابم همش موندم خدایااین حقه منه واقعا؟نمیدونم کجای کارم اشتباه بوده توی جمع جوگیرشدبدجورضایعم کردخیلی خسته ام اززندگی خداخودش آرومم کنه

کسیکه عصبیه به شدتم مهربونه ..هرچی باشه همسرته نباید مقایسه کنی تا اذیت شی و اینکه رفتار و اخلاق هر کسی به میزان تحصیلاتش ربطی نداره گلم ...برادر همسرتونم آدم خوبتری بود حتما که راجع به برادرش اینطور نمیگفت 

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
2706