2733
2739
عنوان

دیگه نمیخوام ازدواج کنم

620 بازدید | 40 پست

وای وای دیگه میترسم ازدواج کنم .من ته تقاری یه خانواده کم جمیعتم خانواده بسیار حساس ومذهبی مانندی دارم طوری که اجازه ی رفتن امددوست وهمکلاسی نداشتیم ونداریم مادرم همبازیم بود .رفیقم بود خواهرم بودو.....وضع مالیمونم معمولیه. خودمم خیلی دخترپاکوبروزیم مذهبی نیستم ولی احترام میزارم به خاطرشخصیت خودمم که شده پوششوارایشو طرزبرخوردم روبه بهترین نحو ممکن انجام میدم.کنکوری تجربیم ازنظرخیلیا خیلی خوشگلم قیافه شرقی دارم وصورت گردوقدبلند و...ولی ازبس میبینم گرونیه ازبس پسرسالم کم شده دیدگاهاتغییرکرده میترسم ازدواج کنم از اینکه خیانت زیادشده پسرادنبال زنای متاهلن یا عشق واحساسات ازبین رفته اکثرادما دروغگوودوروشدن میترسم موقیعتای خوبی داشتمودارم ولی دیگه اعتمادندارم به کسی. میایین باهم همدردی کنیم؟،شماهم جای اجی منین😘💐💜

نظرم با نظرت همنظره😄👌

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله یه بخت خوب نصیبت شه و خوشبخت شی

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
2728
2738

نه عزیزم دیدتونغییربده همه مثله هم نیستن خواهرشوهرمن خیلی پاکومومن بودکلی هم خواستگارداشت من همیشه فکرمیکردم اینقدرپسرسالم وخوب کمه این ازکجامیخادشوهرشوانتخاب کنه ولی زدویکی شبیه خودش اومدخواستگاری شوهرش خیلی خوبه خداخودش یکی شبیهتوهروقت شده سرراهت قرارمیده

عزیزم ازدواج هندونه ی دربسته اس .. اونیم که اعتماد می کنه و فکر می کنه طرفشو می شناسه هیچوقت نمیتونه تا وارد زندگی نشده و یکی دوسال با هم نبودن به شناخت دقیقی برسه ؛ اما این دلیل بر عدم ازدواج نمیشه

امام زمانم ؛ تنهایی ..... بی شک ما اهل کوفه هستیم که تو را تنها گذاشته ایم 😭😭
2706