2733
2734

دست درازی میره بالا که بیشتر کسایی که همچنین کاری میکنن اشنا و فامیل و مورد اعتمادهستن 

چرا مادر ها با دختراشون رفیق نیستن تا اگر اتفاقی افتاد 

بیان بگن 

در 90درصد دخترا به خاطر ابرو و اعتماد خانوادشون نمیان بگن چون فکر میکنن مقصر خودشون میشن 

ولی خودشون اسیب میبینن

من همچنین اتفاقی برام افتاد ولی 2سال بعد تونستم بگم به مامانم 

تو این 2سال فقط خودم اذیت شدم اون بازم کارش رو تکرار کرد 

شاید بگید میخوام پربازید شم ولی قصدم این بود بگم 

مواظب دختراتون باشید این جامعه پر گرگه گرسنس😶

ببخشید من نویسنده خوبی نیستم ولی سعی خودمو کردم 😐

بله عزیزم تاپیک خوبی زدی.واقعا همینه ک میگی

🤍💜 هر آنکه جانب اهل خدا نگه دارد     خدایش در همه حال از بلا نگه دارد     حدیث دوست نگویم مگر به حضرت دوست     که آشنا سخن آشنا نگه دارد  🤍💜                                                                                                                                                                                              در رابطه با داستانم: با قلم نه چندان خوبم آمیخته با ناااگفته های تلخ و گفته های آمیخته با احساسات و نیم‌چه خلاقیت داستان سرایی ام ‌🤍          داستان رو قریب به دو سال پیش نوشتم به دیدگاه مقاله یا رمان یا غیره ... بخوانید.  درس عبرت و نکات مفید رو در ذهن بسپارید و تمام!!!   پس خواهشمندممم دوست عزیز و مهربانم از احساس ترحم و دلسوزی و گرفتن شماره و آیدی و ایمیل و عکس من و پیام های ترحم آمیز خودداری کنید !!!  چون هدف از نوشتن گذشته ها،جلب توجه و ترحم نبوده و از اینکه این حس رو به من القا نمیکنید ممنونم 💜!!    بعضی از کسایی که داستانم رو میخونن میخوان بدونن الان چطورم ! من خوبم بدنیستم! شما چطورید؟☺️   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من وقتی ۶سالم بود توسط پسرخالم ..شدم از ترسم به کسی نگفتم شدم یه آدم عصبی و افسرده

چی شدی

🤍💜 هر آنکه جانب اهل خدا نگه دارد     خدایش در همه حال از بلا نگه دارد     حدیث دوست نگویم مگر به حضرت دوست     که آشنا سخن آشنا نگه دارد  🤍💜                                                                                                                                                                                              در رابطه با داستانم: با قلم نه چندان خوبم آمیخته با ناااگفته های تلخ و گفته های آمیخته با احساسات و نیم‌چه خلاقیت داستان سرایی ام ‌🤍          داستان رو قریب به دو سال پیش نوشتم به دیدگاه مقاله یا رمان یا غیره ... بخوانید.  درس عبرت و نکات مفید رو در ذهن بسپارید و تمام!!!   پس خواهشمندممم دوست عزیز و مهربانم از احساس ترحم و دلسوزی و گرفتن شماره و آیدی و ایمیل و عکس من و پیام های ترحم آمیز خودداری کنید !!!  چون هدف از نوشتن گذشته ها،جلب توجه و ترحم نبوده و از اینکه این حس رو به من القا نمیکنید ممنونم 💜!!    بعضی از کسایی که داستانم رو میخونن میخوان بدونن الان چطورم ! من خوبم بدنیستم! شما چطورید؟☺️   

عزیزم الان دیگه دختر و پسر نداره پسرا هم مورد تجاوز قرار میگیرن و خیلی بیشتر از دختر ها از گفتنش میترسن . اونا حس میکنن غرورشون هم جلو خانواده و دوست و ... جریحه دار میشه با بیانش

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
وقتی به مامانت گفتی چه فرقی کرد؟چه برخوردی داشت؟

مامانم بعدا کلی فکر کردن به همسرش که خالم بود کفت 

رفت امد به خالم تعطیل شد

مامانم بیشتر حواسش بهم هس 

ولی من دیگه اعتماد ندارم جز پدرم 

از برادرام هم میترسیدم 

الان پیش مشاور میرم یکم بهتر شدم

2738

چون که بیشتر مادرای ما، اعصاب درست حسابی ندارن، زندگی رو فقط تو شوهر کردن و بچه داری خلاصه می کنن، ولی مهارت های مادری رو بلد نیستن، فقط از مادران خودشون الگو برداری می کنن، اصلا با بچه، فرقی نداره، چه دختر چه پسر رفیق نیستن، 

منم یه جورایی تو این شرایط قرار گرفتم ۱ ماه پیش و فقط دوتا از دوستام میدونن البته ک من کلا دختره بی ...

ی دختر 12ساله 

اونم 2سال اذیت شع 

هیچ وقت یادم نمیره 

ولی سعی میکنم بهش فکر نکنم 

تقریبا زدم تو بیخیالی 😶

2706