2733
2734
عنوان

کسی میدونه اگه ۲۰ درصد ریه ها درگیر بشه بستری می کنن یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3843 بازدید | 31 پست
خب دکتر نگفته چیزی یهش خدایی نکرده بیشتر نشه

از سه شنبه هفته پیش تحت درمان متخصص عفونی هستن و توی این مدت ۴بار دکتر رفتن دو روزه که تنگی نفس و سرفه دارن که اسکن گرفتن..دعا کنید زودتر خوب بشه..ممنون..فکر کنم حداقل روز دهم بیماریشون هستن..

وزن اولیه ۶۶/۳۰۰ وزن هدف ۵۷ قد ۱۶۰ الهی به امید تو
اکسیژن خونش۹۴ بوده ها..دکتر گفت به احتمال ۱۰ درصد بستری کنن..گفت فقط یه اسپری استفاده کنه..ولی ما خو ...

عزیزم زیر 93 خطرناکه 

بیمار باید به بیمارستان مراجعه کنه

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسر من جوونه و بیماری زمینه ای نداره خداروشکر..اکسیژن خونش هم بالاس الحمدلله..همه که مثل هم نمیشن ت ...

نه عزیزم من ک نمیخواستم نگرانت کنم فقط جواب سوالتون دادم بازم خداروشکر ک توو خونه میشه درمان بشه

از سه شنبه هفته پیش تحت درمان متخصص عفونی هستن و توی این مدت ۴بار دکتر رفتن دو روزه که تنگی نفس و سر ...

ان شاءالله که هر چه زودتر حالشون مساعد بشه شما مراقب خودت باش نوشیدنی گرم زیاد بده بخوره شلغم با عسل هم خیلی خوبه

2728
نه عزیزم من ک نمیخواستم نگرانت کنم فقط جواب سوالتون دادم بازم خداروشکر ک توو خونه میشه درمان بشه

لطفا دعا کنید زودتر حالش خوب بشه همینطور خودم..ممنون

همسر من جوونه و بیماری زمینه ای نداره خداروشکر..اکسیژن خونش هم بالاس الحمدلله..همه که مثل هم نمیشن ت ...

ببین  هر روز چک کنید اکسیژن خون رو اگه اومد پایین ببر بیماریتان

ولی تا میتونه اب سیب اب هویج بخوره .. سوپ بخوره.. کلا آبمیوه بخوره.. آب انبه... مغز پسته گردو بادام فندق اسیاب کن  ۴ مغز رو بریز همش تو آبمیوه بخوره.. تو سوپ بریز.. آب ماهیچه هم خوبه تقویت میکنه..

دامادتون چقدر ریه ش درگیر بود؟ چند روز طول کشید خوب شد؟

گفته بودن حدود ۳۰ درصد . گفتن اگه با دارو هایی که گرفته تا چند روز بهتر نشد اکسیژن براش بزارید که خدا رو شکر لازم نشد. مایعات فراوان بهش بده . کنار هر وعده غذا هم یک مقدار سوپ بهش بده با دارچین و زنجبیل . کلا تا جوابش بیاد حدود ۱ ماه زمان برد که حدود ۲ هفته اش سخت بود.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
2738
گفته بودن حدود ۳۰ درصد . گفتن اگه با دارو هایی که گرفته تا چند روز بهتر نشد اکسیژن براش بزارید که خد ...

ممنونم از جوابتون..خیلی کمک کننده بود

پدر سوهر من اسهال و استفراغ داست فقط... ۶ روز هم چیزی نتونست بخوره.. فقط روزی ۱ استکان ابمیوه بزور

دلی تو خونه خوب شد.. اون ریه اش درگیر نبود اکسیژن خونش بالا بود

ولی بعدش خورد همه چی سر ۱۰درور خوب شد

آبمیوه زیاد  بخوره که از ریه هاش بره

ممنونم از جوابتون..خیلی کمک کننده بود

خواهش میکنم عزیزم انشاءالله بزودی سلامتی کاملشون رو بدست بیارن

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 

اگه دکتر گفته نیازی به بستری نیست تااونجا که میتونید نبریدشون بیمارستان 

تو بیمارستان نمیتونن خیلی از لحاظ تغذیه به بیمار برسن توخونه میتونید بهش اب میوه بدین عسل زنجبیل بدین مدام چایی و نوشیدنی ها داغ بدین ،عصاره گوشت و...تو بیمارستان نمیتونن اینطوری به بیمار برسن 

پدر مادر منم گرفتن دکتر گفته چون تنگی نفس ندارین بستری نمیشین ولی هرموقع تنگی نفس داشتین باید بستری بشین 

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦
اکسیژن خونش۹۴ بوده ها..دکتر گفت به احتمال ۱۰ درصد بستری کنن..گفت فقط یه اسپری استفاده کنه..ولی ما خو ...

سلام خوبین 

همسرتون خوب شد ؟ 

بستری نشد ؟ 

چیکار کردین 

عمسر منم ۲۰ درصد ریشه درگیر شده حال عمومبش خوبه مایعات زیاد میخوره 

پسر قشنگم خوش اومدی تو قلبم منتظر بوسیدنو بوییدنت هستم ارسلانم 
2706