2733
2734
عنوان

خواستگار بزرگتر از خودم

| مشاهده متن کامل بحث + 1191 بازدید | 117 پست
فقط همین فاصله سنی بده وگرنه همه چیش عالیه

بنظرم ازدواج عاقلانه ای .چون طرف پزشکه توام تورفاهی وخوش اخلاق فقط یه ۶ماه صیغه بمونیدببین اخلاقش هنوزم خوبه.اگه که آره جواب بله رو بده به بقیه چه فاصلهدسنیتون مهم عشق بینتونه

نفس من زندگی من پسرای قشنگم
وای چه بد

دیگه رو چشم هم چشمی بود .مردهم مهندس بود همه فک میکردیم پولدار ولی بعد از ازدواج تازه کاشف به عمل آقا هیچی نداره .فقط از مهندسی مدرکشو دار .

به خالم گفتم خودتو بدبخت کردی .دختر داییم طفلک 16 سال بیشتر نداره دادنش به مرد 60 ساله .طفلک از زندگی بیزاره .بیچاره رو مادرش مثه کلفت کردن نه مریضیش میرسن نه به هیچی دیگه .هردوتاشونم فک میکردن دارن شاهکار میکنن ولی الان همش ناله میکنن وناراحت 

در کوچه ام،در یک کوچه خلوت وبی کس راه میروم.بدون نگاه به پشت سر،درنقطه ای که راهم را تاریکی فرامیگیرد،گویی رویایی میبینم که درانتظارماست.آسمان سیاه با ابرهای خاکستری پوشیده شده.گویی رعد وبرق پنجره ی خانه هارانشانه گرفته.عالم وآدم درخوابند،فقط دو دوست بیدارند.یکی منم ودیگری پیاده روهای خلوت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون اون منو انتخاب کرده و قرار نیست خانوادش باها‌ش زندگی کنن قراره خودش زندگی کنه و تصمیمش هم با خود ...

دختر من دکتره  .مادریه خواستگار زنگ که پسرش دکتر بود  وقتی فهمید من وهمسرم شغلمون پزشک نیس دیگه جلو نیومدن همش میگفت ما خانواده ی فرهیخته هستیم ودنبال خانواده فرهیخته میگردیم ما هم شغل مناسب داریم ولی پزشک نیستیم اختلاف شغل وفرهنگ خیلی شرط مهمیه وبزا خانواده مهمه مثلا خودم دختری رو دیدم خوشم اومد بعد فهمیدم از نظر شغل به ما نمیان ونرفتم خواستگاری 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
2731
بنظرم ازدواج عاقلانه ای .چون طرف پزشکه توام تورفاهی وخوش اخلاق فقط یه ۶ماه صیغه بمونیدببین اخلاقش هن ...

مرسی از راهنماییت عزیزم 🌹

فقط اینکه پزشک نیستن تاجرن اما بقیه خانوادش پزشکن 

دیگه رو چشم هم چشمی بود .مردهم مهندس بود همه فک میکردیم پولدار ولی بعد از ازدواج تازه کاشف به عمل آق ...

عزیزم اینا خیلی کار اشتباهی کردن اما برای من اینجوری نیست که چون کلا میشناسمش 

دختر من دکتره  .مادریه خواستگار زنگ که پسرش دکتر بود  وقتی فهمید من وهمسرم شغلمون پزشک نیس ...

اینا وقتی چیزیو که ایشون بخواد همه حرفشو گوش میکنن با اینکه اونا بزرگترن اما خیلی بهش احترام میذارن و با ازدواج ما مشکلی نداشتن 

اما واقعا اختلاف خیلی بدع ما هم خانوادمون خیلی اختلاف داریم اونا خیلی پولدارن اما ما متوسط و این یه کم منو اذیت میکنه

اینا وقتی چیزیو که ایشون بخواد همه حرفشو گوش میکنن با اینکه اونا بزرگترن اما خیلی بهش احترام میذارن ...

الانت رو نگاه نکن ۲۰ سال دیگه شما ۳۸ سال داری وهمسرت ۵۴ به این فک کن در اینده ممکنه نظرت عوض بشه بعد تحصیلاتت خیلی مهمه اونم دوس داره خانمش تحصیلکرده باشه میتونی به زندگیت بزسی وهم درس بخونی به نظرم خودت خیلی اذیت میشی حتی اگه بخوای بخونی

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
2738
عزیزم اینا خیلی کار اشتباهی کردن اما برای من اینجوری نیست که چون کلا میشناسمش 

خالم با خواست خودش بود ولی دختر دایی تقصیر مادرشه مجبورش کرده .

اگر بشناسی خودت اطمینان داری دیگه هیچی پس

در کوچه ام،در یک کوچه خلوت وبی کس راه میروم.بدون نگاه به پشت سر،درنقطه ای که راهم را تاریکی فرامیگیرد،گویی رویایی میبینم که درانتظارماست.آسمان سیاه با ابرهای خاکستری پوشیده شده.گویی رعد وبرق پنجره ی خانه هارانشانه گرفته.عالم وآدم درخوابند،فقط دو دوست بیدارند.یکی منم ودیگری پیاده روهای خلوت
ن چون فوق العاده مهربونه و اصلا بدبین نیست و غیرت الکی نداره و اینکه همیشه خیلی درست فکر میکنه حتی ت ...

اینکه فکر میکنی خیلی درست فکر میکنه و کاراش صحیحه علتش اینه که خیلی ازت بزرگتره. حتما برو مشاوره. مخصوصا اگه در کودکی و نوجوانی رابطه ی خوبی با پدرت نداشتی. چون ممکنه داری ناخودآگاه اونو جایگزین پدرت میکنی.

به اینم فکر کن که توی ۴۴ سالگی که واقعا سن زیادی نیست و تازه وسط جوونی یه خانومه، یه همسر ۶۰ ساله داری‌ که دیگه سالمند به حساب میاد.

من پول برام مهم هست اما ن اونقدر که چشم رو رو چیزای دیگه ببندم 

عزیزجان شما ظاهر قضیه رومیبینی 

هیچ گربه ی محض رضای خداموش نمیگیره مطمئن باش همچین کیسی که باهمه ی شرایط خوبش گیرت افتاده یه جای کارش میلنگه وگرنه به تورونمیداد

الهی تاکرم تودرمیان است ناامیدی حرام ❌❌❌❌❌❌❌❌