2733
2734
عنوان

جدیدا همه پسر بدنیا میارن چرا؟😮

| مشاهده متن کامل بحث + 1670 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نوه های بابام ۴تا  و پدر شوهرم ۵ تا همه دخترن 

کاش یه پسرم تو خانواده ما دنیا بیا‌د بقیه خوشحال شن 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2728

یکی از اقوام ما 4 تا پسر داشت میخواست 1دختر بیاره نمیدونم چکار کرد ولی از روش های تعیین جنسیت قبل بارداری استفاده کرد جنسیت بچه اش دختر شد ولی 70 درصد اخلاقیات و روحیاتش پسرونه بود مثلا مامانه با کلی ذوق رفته بود  کلی اسباب بازی دخترونه گرفته بود ولی بچش ماشین و توپ دوس داشت و حتی از اون 4 تای دیگه شلوغ تر بود تورو خدا نکنید این کار ها رو نمیبینید چقدر ترنسها زیاد شدن تو کار خلقت دسکاری نکنید لطفا..........

یکی از اقوام ما 4 تا پسر داشت میخواست 1دختر بیاره نمیدونم چکار کرد ولی از روش های تعیین جنسیت قبل با ...

گلم چه ربطی داره؟ این حرف ها چین شلوغ میکنید منم دختر دارم و‌از یه پسر فضول تره و‌بیشترم‌وسایل پسرونه دوست داره همه هم میگن این میخواسته پسر بشه دختر شده ماشالله اینقدر انرژی داره

به خودمم رفته از بچگی اصلا خاله بازی و اینا نکردم بدم میومد

ای وی اف یه علمه دنیا هر روز داره پیشرفت میکنه چرا مردم نباید از علمی که ثابت شده استفاده کنن ؟

فکر کنم واسه تغذیه و غذاهای فست فودیه چون غذای پرکالری برای پسر شدنه 

اتفاقا غذاهای فست فودی و پر کالری اسپرم پسر و ضعیف میکنن ببین وقتی شرایط جنگی قرار میگیره یه کشور یا دنیا اکثرا بچه ها پسر میشن این یه تحقیقه الان تو شرایط کرونا یه همچین حالتی داشته من خودم اقدامم واسه دختر بود ولی پسر شد 

2738
نوه های بابام ۴تا  و پدر شوهرم ۵ تا همه دخترن  کاش یه پسرم تو خانواده ما دنیا بیا‌د بقیه ...

خب چه فرقی داره مگه 

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗
اتفاقا غذاهای فست فودی و پر کالری اسپرم پسر و ضعیف میکنن ببین وقتی شرایط جنگی قرار میگیره یه کشور یا ...

چه ربطی به جنگ داره

خدایا به هر کجا رفتم و هر چیزی که نگاه کردم فقط تو رو دیدم %زندگی پارادوکس عجیبیه ی چیز باارزش بی ارزش
خب چه فرقی داره مگه 

من که ازخدامه بچم دختر باشه ولی پدر بزرگا دوست دارن یه نوه پسری هم داشته باشن بین نوهای دختر

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
گلم چه ربطی داره؟ این حرف ها چین شلوغ میکنید منم دختر دارم و‌از یه پسر فضول تره و‌بیشترم‌وسایل پسرون ...

عزیزم شما مدلت اینجوری بوده و بچت هم به خودت رفته 

ولی این کار ها دیتکاری تو کار خداست

مهم چارتا اسباب بازی نیس 

دوروز دیگه اگه ی دختر غیر طبیعی باشه ممکنه میل جنسیش هم غیر طبیعی باشه و از هم جنس خودش اذت ببره یشتر دیدم که میگم ینا دسکاری تو کار خلقته