2726
عنوان

طلاق توافقی

306 بازدید | 18 پست

سلام دوستان 

طی دوران عقد از نامزدم به طور توافقی جدا شدیم، نوع طلاق خلع ثبت شده و من باکره هستم ، میخام اسمش از شناسنامه ام پاک بشه، خواستم بدونم چیکار باید بکنم؟ البته توی طلاق نامه نوشته شده مواقعه مبرا صورت گرفته (یکبار رابطه از مقعد داشتیم) اما من باکره هستم، میشه بگین چیکار باید بکنم برای حذف اسم؟ حتی اگه به شرط ازدواج مجدد هست ممنون میشم روال کار رو بگین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
المثنی

خواستم المثنی اقوام کنم ولی بهم گفتن چون نوع طلاق خلع هست باید از قاضی نامه بیاری!  ولی قاضی چرا همون اول نامه نداد در حالی که به بقیه داد رفتن پزشکی قانونی 

میری پزشک قانونی بعد که اوکی باکرگی دادن. بعدش ثبت احوال

یعنی اول باید برم پزشکی قانونی؟ نیاز به نامه قاضی نیست؟ به نوع طلاق ربطی نداره؟ اخه بعضی ها میگن اسم از شناسنامت پاک نمیشه 

مگه مقعدم چک میکنه پزشکقانونی ؟

والا نمیدونم، قاضی از من پرسید به جز جلو از پشت هم رابطه داشتین اشتباه کردم گفتم یک بار داشتیم و این باعث شد کلا به من نامه پزشکی قانونی نده ! وگرنه من باکره ام

یعنی اول باید برم پزشکی قانونی؟ نیاز به نامه قاضی نیست؟ به نوع طلاق ربطی نداره؟ اخه بعضی ها میگن اسم ...

طلاق خلع یعنی طلاق توافقی ربطی نداره شما برو پزشک قانونی نامه باکره بودن بگیر بعد اقدام کن برای تعویض شناسنامه برای تعویضم ثبت احوال نباید بری دفاتر ... اسمش یادم نیست امور مشترکین یا یه چیز دیگه

طلاق خلع یعنی طلاق توافقی ربطی نداره شما برو پزشک قانونی نامه باکره بودن بگیر بعد اقدام کن برای تعوی ...

چرا قاضی همون موقع بهم نامه نداد برم‌پزشکی قانونی؟ حتی دفتردار هم گفت اسم از شناسنامت پاک نمیشه درسته باکره هستی ولی چون یکبار از مقعد رابطه داشتین اینجا ثبت شده واسه همین اسم پاک نمیشه. 

2706