2737
2734
۱۵  سالم بود نمیدونستم اینجوریه

خب الان که بزرگ شدی

باید بدونی هر کس مسئول انتخابای خودشه

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستانی که با مادرشوهرشون تو ی ساختمونن میتونن لطفا بگن کجایی هستین؟ چون بیشتر تو ترک ها دیدم خودم شمالی هستم دور و اطرافم خیلی کم برخورد میکنم

من از نزدیک بودن های دور می ترسم ...
2728

بخدا خیلی زشته درباره یه ادم اینطوری حرف زدن ،فقط درمورد عنوانت میگم 

هرچی باشه بزرگترن یه بچه ای رو بزرگ کردن حالا چه خوب چه بد 

مادرای خودتون هم مادرشوهر میشن دوست دارید این الفاظ رو دربارشون بگن ؟!

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
من😒😒😒 خیلیییی بده خیییییلی مخصوصا اگه فضولم باشه

وایدرکت نیکنم به خدا من تو این چند سال یه چوب کبریت هم برا خونم نخریدم امسال دخترم رو سرامیکای راه میرفت شوهرم گفت باید موکت بخرم بچه گناه داره پادرد میگیره سریع گفت نا هیچی نمیشه پس من ادم نبودم رو زمین خشک میشنستم بعد چند مدت شوهرم گفت پرده اشپزخوته رو عوض ککیم توریه از بیرون دیده میشه چون پسر همسایمون میره پشت بوم کفتر بازی سریع گفت پردست دیگه من تور زدم چی شده که نمیخواد بخری بخدا خیلی دلمو شکونده با حرفاش منم سپردمش به شش ماهی کربلا خودش جوابشو بده

آیا شمایی ک اینقدر راحت به مادرشوهر فوش میدید مادرای خودتون عروس ندارن🤔

اگر به عنوان ی عروس وارد خانواده ای شدی ک خودت پذیرفتی باهاش یکجا زندگی کنی نباید گلایه کنی عزیزم واینطور بد بگی پشت سرش اگر زن داداش خودتم به مادرت حرف زشت بزنه میای تاپیک بزنی بگی مادرم فلانِ

شما بجای خشم و ناراحتی باهمسرت صحبت کن یا ازاون ساختمان برو ویا رفت امدتو کمتر کن انگار ک اصلا یکجا نیستید 

گاهی سکوت میکنی چون اینقدر رنجیدی که نمیخوای حرف بزنی، گاهی سکوت میکنی چون واقعا حرفی برای گفتن نداری، سکوت گاهی یک اعتراضِ وگاهی هم انتظار امابیشترمواقع سکوت برای اینه که هیچ کلمه ای نمیتونه غمی که دروجودت داری توصیف کنه و این یعنی همون (تنهایی) 😔 تجربه بهم ثابت کرد اونی که میخوای توو زندگی هیچوقت نمیشه، فهمیدم کسی که باهاته الزاماً دوست نیست.فهمیدم که بیتفاوتی بزرگترین انتقامِ.. تنفر ی نوع عشقِ، دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیّتِ.. غرور بزرگترین دشمن وخدا بهترین دوستِ.. فهمیدم رفتن همیشه ازروی نفرت نیست، هرکسی زبونش نرمِ دلش گرم نیست.. هرکی اخلاقش تنده جنسش سخت نیست.. هرکی میخنده بدون دردوغم نیست.. ظاهر دلیلی برباطن نیست.. فهمیدم کسی موظف به آروم کردنت نیست.. فهمیدم جنگ کردن باخیلیا اشتباه محضِ.. فهمیدم خیلی موقع ها خواسته هات حتی باگریه والتماس هم انجام نمیشه.. فهمیدم گاهی اوقات توو اوج شلوغی (تنهاترینی).. گاهی اوقات صمیمی ترین دوستت میشه غریبه ترین آدم.. گاهی اوقات باهمه وجودت کسیو دوست داری که اون نمیبینتت.. گاهی اوقات بایدرفت....باید دل کند....باید گذشت....باید رد شدو عوض شد😔    
2738
چرا؟

مادرشوهرم فکرمیکنه من دشمنشم هر جا میرم میپرسه کجا میری چی خریدی نمیخواد بخری چرا خونه دخترای من نرفتی عروس بد میشه جای دخترو نمیگی ه کلی حرف دیگه الان به یکی از دوستان توضیح دادم

اصلا طرز صحبت کردنت قشنگ نیست مادر خودت هم مادرشوهر میشه و همچنین خودت 😉

من اگر بشم اینجوری نمیشم ک یه سر ازش کار بکشم حمال نمیگیرم ک عروس میگیرم زن پسرم باشع نه کسی که غراشو بیاد سر من بزنه یه سره به من دستور بده متنفرم ازش 

دلگیرم خدا از دنیات

بستگی به خودت داره 

من از اول کلید ندادم علنا گفتم دوست ندارم بدون هماهنگی کسی بیاد خونه ام . وقتهایی که مهمون داشتن یه خط در میون میرفتم پایین وقتی مهمون داشتم مطلقا نمیگفتم شما هم بیاید بالا عین دوتا همسایه بدون دعوت هم فقط میرم سر میزنم اندازه ۱۰ دقیقه داروهاشون رو چک میکنم و میام بالا

خوبی هم داره وقتی حالم خوب نیست پسرم رو میفرستم اونجا تو حیاط بازی میکنه خیلی دوستش دارن و بهش میرسن وقتهایی که تایم کاریم طولانی میشه معمولا مادر شوهرم نمیذاره شام درست کنم میگه بیا دورهم به چیزی میخوریم 

بدی‌هاش هم اینه وابسته میشن بهمون هرجا میریم توقع دارن بیان تو بحث تربیت بچه هم مشکل داشتم که حلش کردم

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 

وقتی به این شرایط بله میگیدبایدپی همه چیزوبه تنتون بمالید

اینکه ممکنه بدباشه ممکن اخلاقای خاص وسیستم خاصی داشته باشه و...

بزرگترهرچقدربداخلاق وتندحرمت قائل شیدفحش نگید...

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
وای اینطور که میگید ترسیدم ، اخه مادر شوهره منم گل نیس زیاد ، حتی الان که تو عقدم چن بار چزوندتم ، ب ...

ازالان قوی باش دختر جون. یکبار نه بیار وزیربار یکجا زندگی کردن نرو  امادرعوض یک عمرررر باهمسرت راحت زندگی میکنی

ازما گفتن بود عزیزم

گاهی سکوت میکنی چون اینقدر رنجیدی که نمیخوای حرف بزنی، گاهی سکوت میکنی چون واقعا حرفی برای گفتن نداری، سکوت گاهی یک اعتراضِ وگاهی هم انتظار امابیشترمواقع سکوت برای اینه که هیچ کلمه ای نمیتونه غمی که دروجودت داری توصیف کنه و این یعنی همون (تنهایی) 😔 تجربه بهم ثابت کرد اونی که میخوای توو زندگی هیچوقت نمیشه، فهمیدم کسی که باهاته الزاماً دوست نیست.فهمیدم که بیتفاوتی بزرگترین انتقامِ.. تنفر ی نوع عشقِ، دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیّتِ.. غرور بزرگترین دشمن وخدا بهترین دوستِ.. فهمیدم رفتن همیشه ازروی نفرت نیست، هرکسی زبونش نرمِ دلش گرم نیست.. هرکی اخلاقش تنده جنسش سخت نیست.. هرکی میخنده بدون دردوغم نیست.. ظاهر دلیلی برباطن نیست.. فهمیدم کسی موظف به آروم کردنت نیست.. فهمیدم جنگ کردن باخیلیا اشتباه محضِ.. فهمیدم خیلی موقع ها خواسته هات حتی باگریه والتماس هم انجام نمیشه.. فهمیدم گاهی اوقات توو اوج شلوغی (تنهاترینی).. گاهی اوقات صمیمی ترین دوستت میشه غریبه ترین آدم.. گاهی اوقات باهمه وجودت کسیو دوست داری که اون نمیبینتت.. گاهی اوقات بایدرفت....باید دل کند....باید گذشت....باید رد شدو عوض شد😔    
مادرشوهرم فکرمیکنه من دشمنشم هر جا میرم میپرسه کجا میری چی خریدی نمیخواد بخری چرا خونه دخترای من نرف ...

خب گفت کجا میری توهم بگو بهش ، چی میشه مگه؟ همیسه هر حرفی بهت زد فکر کن مادرت داره اون حرفو میزنه ببین اگ مادرتم بگه بدت میاد؟ من الان اونجوری میکنم هرچی میگه میزارمش جای حرفای مامانم ک ناراحت نمیشم اونم مادره بالاخره

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️ برای سلامتی و ظهور امام زمانمون صلوات میفرستی؟ لطفا برای خوشبختی و عاقبت بخیری خودم و خانوادم هم یه صلوات بفرست🥺❤️  ببخشیدا برای خونه دار و شدن همه مستأجرا و خونه دار شدن من ، و برای اینکه دامن همه سبز بشه و صاحب فرزند سالم و صالح بشیم هم یدونه صلوات بفرست مرسی🥺❤️  عرق پیشونی و لباسای از کار کثیف شده ی عشقمو زندگیمو شوهرمووو با یه دنیا عوض نمیکنم چه برسه به یه ادم دیگه❤❤❤😍
2706