2726
عنوان

خانما توروخدا بیاین یه لحظه

254 بازدید | 63 پست

چیکا کنم یه پولی بیاد دستم برای سیسمونی بچم هیچی نداره چند وقته دیگم زایمان میکنم خانوادم وضع مالی خوبی ندارن یک‌ تومن دادن که اونم هیچی نشد شوهرمم که لصلا به رو خودش نمیاره چیکا کنم دارم دق میکنم برام حداقل یه صلوات بفرستین معجزه بشه یه پولی بیاد دستم حالم خیلی بده

تا خدای بنده نواز هست به خلقش چه نیاز؟؟؟!! میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخی عزیزم.اگه میتونی یکمم از خانوادت بگیر وسایل ضروری رو‌ تهیه کن خدا بزرگه

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2728

فردا برات صلوات نذر شهید میکنم توکل کن ب خدا جوابتو میده

خدایا ممنونم بابت هدیه قشنگت...مسافرکوچولومونو به تو میسپاریم صحیح و سالم بذارش تو آغوشمون. خدایا خودت مواظب فسقلی تو دلم باش. کاربر چندساله هستم که یهو به سرم زد تعویض کاربری کنم. 😊😊😊

اگه ندارین قرار نیست همه چی تکمیل بگیرین عزیزم ..چند دست لباس و وسایل ضروری رو بخر ...چرا میخوای خودتو تو فشار بذاری ...

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
چرا شوهرت نمیگیره

اینقدر که من بدبختم یه بار رفتیم بیرون ۱۰۰ تومن لباس خرید اومدیم خونه گفت مامانتو بگو فردا برام بفرستخ پولشو

بایه تومن میشع وسایل ضروری مثل لباس و لوازم بهداشتی خرید کافیه ،منم۲۲هفتم فعلاهمینا خریدم تازه من هنوزیه تومن نشده

چرا اینقدر از خانوادتون توقع دارین بچه خودمونه به پدرمادر ماربطی نداره

اگه ندارین قرار نیست همه چی تکمیل بگیرین عزیزم ..چند دست لباس و وسایل ضروری رو بخر ...چرا میخوای خود ...

باور کن الان وسایل ضروریم نداره آخه چیکا کنم از کجا بیارم

نیاز نیست حتما تخت کالسکه کریر بگیری اگه نمیتونی چیزا ضروریش بخر ان شاءالله اگه کادو گیرش اومد کم کم براش چیزای دیگه م بخر

❤از تمام دلتنگی ها ، از اشک ها و شکایت ها که بگذریم...باید اعتراف کنم مادرم که میخندد خوشبختم🌹
اینقدر که من بدبختم یه بار رفتیم بیرون ۱۰۰ تومن لباس خرید اومدیم خونه گفت مامانتو بگو فردا برام بفرس ...

ینی چی😐😐😐چرا بچه آوردی با این اوضاع

خدا آن حس زیباست که در تاریکی صحرا، زمانیکی هراس مرگ میدزدد سکوتت رایکی مثل نسیم دشت آهسته میگوید،کنارت هستم ای تنها،دلت آرام میگیرد...😔
اینقدر که من بدبختم یه بار رفتیم بیرون ۱۰۰ تومن لباس خرید اومدیم خونه گفت مامانتو بگو فردا برام بفرس ...

وای چه پر توقع اصلا کی گفته همه چی باید گردن پدر مادرت باشه

❤از تمام دلتنگی ها ، از اشک ها و شکایت ها که بگذریم...باید اعتراف کنم مادرم که میخندد خوشبختم🌹

عزیزم می تونی لباس چند دست ارزون بگیری بچه زود بزرگ میشه بعضیارو دوسه بار بیشتر نمیپوشه.پتو وساک ویه سری وسایل خیلی ضروری رو بگیر بقیه رو هم بعد تولدش میشه گرفت .مثل روروک و کالسکه و تخت و...

انشاا.. یه پول گنده بیاد دستت☺

2706