2733
2734

اصلن ازطریق زبون بلدنیس ابرازاحساسات کنه همش باکاراش ثابت میکنه خیلی کم پیش میاد بازبون بگه که عاشقمه و بخاطرم هرکاری میکنه منم خیلی به محبتش احتیاج دارم بنظرتون چیکارکنم که احساساتشو به زبون بیاره خیلی گفتم ولی فایده نداشته

بعداز هرسختی اسانی هست امیدوارم سختیای همه تموم شه و اسانی بیاد خدا وعده داده😍😍برای تموم شدن سختیای خودتون و خودم صلووووووووات😋😋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بهش بگو

چندتا دلیل روانشناسی واسش بیار که خانم نیاز دارن بشنون

حدیث هم داریم واسه ش ردیف کن😁😁😁

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2738
مثلا چطوری نشون میده با چه کارایی؟ 

باهرکاری بگی همیشه چ حق چ ناحق پشت منه ازم طرفداری میکنه خیلی برام باارزشه وقتی پیششم عین پروانه دورم میچرخه هیچوقت نذاشته کوچیکترین کمبودی احساس کنم جزمحبت کلامی خلاصه بگم خیلی خوبه 

بعداز هرسختی اسانی هست امیدوارم سختیای همه تموم شه و اسانی بیاد خدا وعده داده😍😍برای تموم شدن سختیای خودتون و خودم صلووووووووات😋😋
توزبونی زیاد ابراز احساسات کن یاد میگیره

بخدا بیچاره شدم ازبس بهش محبت کردم

2706