2726
عنوان

واکسن آنفولانزا

351 بازدید | 21 پست

1500 تا تحویل رئیس مجلس داده شد برای نمایندگان 

اون وقت من برا پسر 8 سالم رفتم بگیرم گفت فقط به بیماران خاص میدیم 

نماینده ها کجا میرن که آنفولانزا میگیرن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زبونت گاز بگیر اونا انفولانزا بگیرن جنسا چجور گرون بشه ماها ک مهم نیستیم ما بدون انفولانزام کرونا هست گرونی هس بالاخره یکی از پا میندازتمون

بااین وضع ماسک زدنتون الان فهمیدم چطور با کاندوم بچه دار میشید    

من جایی خوندم ب هر داروخونه ۱۰ تا دادن

بعدشم چرا فکر میکنید واکسن بزتید دیگه ایمن میشید ک اینقدر پیگیر هستید🙄

من رایگان گیرم میاد عمرن اگه بزنم

اللهم  صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌹
من جایی خوندم ب هر داروخونه ۱۰ تا دادن بعدشم چرا فکر میکنید واکسن بزتید دیگه ایمن میشید ک اینقدر ...

کسایی که بیماری خاص دارن باید حتما بزنن

چون سیستم ایمنی بدنشون ضعیفه

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
برای بچه ها خوبه حداقل آنفولانزا دیگه نمیگیرن 

مشکل خاصی داره پسرت؟

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
2706